Úspěch chrudimské atletiky v anketě Nejúspěšnější sportovec Chrudimska 2021

Dne 16.2.2022 proběhlo v kulturním domě Skuteč vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec Chrudimska za rok 2021. Atletika Chrudim proměnila všechny tři nominace.

Kategorie – Jednotlivci mládež

Pomyslnou korunu pro Nejúspěšnějšího sportovce Chrudimska 2021 získala Klára Bažoutová za vítězství v hlasování veřejnosti o cenu Fanoušků. Zároveň již počtvrté za posledních pět let zvítězila v hlasování odborné poroty atletka z Atletiky Chrudim kategorii jednotlivci mládež. Klára nás reprezentuje ve vícebojích a obsadila druhé místo na MČR juniorek v sedmiboji. Na MČR juniorek vybojovala 6. místo ve vrhu koulí, 7 místo na 100m přek. a 8. ve skoku vysokém. V tom obsadila 7. místo na MČR žen do 22 let.

Stejně jako v loňském roce třetí místo v této kategorii jsme získali zásluhou Lucky Dvořákové, která nás reprezentuje ve skoku o tyči, a v roce 2021 se umístila dvakrát na druhém místě na MČR juniorů, jak v hale, tak i venku. Čtvrté místo získala na MČR do 22let a sedmé místo na MČR dospělých.

Druhé místo získala též naše atletka Sára Kulhavá. Nominována byla TJ Sokol Chrudim za 1. místo MČR ve sportovní gymnastice- kategorie ženy B a 2. místo přebor Pardubického kraje.

Kategorie – Masters

Posledním oceněným byl Vladislav Končický v kategorii Masters, který nás reprezentuje ve vrhu koulí. V roce 2021 vyhrál MČR veteránů a stal se mistrem ČR v kategorii M60-64 v novém českém rekordu 14,42m. Druhé místo na MČR získal v hodu břemenem. Bohužel díky pandemii nemohl reprezentovat náš oddíl na mistrovství Světa a Evropy, kde by bojoval o medailové umístění.

Všem oceněným blahopřejeme.

Vedení oddílu

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp