Oddílové rekordy

Oddílové rekordy platné k 31.12.2018. 
Ke stažení: 2018-Oddílové_rekordy

Nejmladší žáci (ročník 2007 a mladší)
Dráha (k 31.12.2018)
60m 8,3 Juliš Adam, 07 Vysoké Mýto 06.06.18
150m 20,76 Juliš Adam, 07 Chrudim 16.09.18
300m 48,12 Bažout Dominik, 07 Vysoké Mýto 13.06.18
600m 1:46,69 Bažout Dominik, 07 Chrudim 16.09.18
800m 2:46,00 Pavlas Ondřej, 00 Chrudim 21.09.11
1500m 5:41,70 Kopáček Petr, 92  Chrudim  21.09.03
60m přek. 10,90 Pavlas Ondřej, 00 Chrudim 12.10.11
Výška 1,32 Pavlata Dominik, 04 Pardubice 13.05.15
Dálka 4,39 Juliš Adam, 07 Litomyšl 23.05.18
Tyč 1,50 Fiedler Pavel, 03 Chrudim 21.08.13
Míček 150g 54,30 Pavlas Ondřej, 00 Slatiňany 01.06.11
Koule 3kg 7,44 Holý Jakub, 00 Chrudim 12.10.11
Disk 1kg 11,05 Fiedler Pavel, 03 Chrudim 23.10.13
Oštěp 600g 18,83 Fiedler Pavel, 03 Chrudim 23.10.13
Vrhačský trojboj 517 Fiedler Pavel, 03
(6.21-11.05-18.83)
Chrudim 23.10.13
Čtyřboj 1572 Pavlas Ondřej, 00
(8.7-4.25-53.67-1:49.9)
Vysoké Mýto 25.09.11
Pětiboj 1356 Pavlas Ondřej, 00
(11.7-54.06-8.8-3.64-2:46.0)
Chrudim 21.09.11
         
Nejmladší žáci (ročník 2007 a mladší)
Hala (k 31.12.2018)
50m 7,7 Kühr Jan, 01 Chrudim  05.12.12
7,7 Juliš Adam, 07 Chrudim 08.01.18
60m 8,6 Juliš Adam, 07 Pardubice 21.01.18
8,6 Bažout Dominik, 07 Pardubice 18.02.18
300m 51,27 Bažout Adam, 04 Jablonec nad Nisou 02.02.14
600m 1:55,6 Bažout Dominik, 07 Pardubice 18.02.18
800m 02:48,26 Bažout Adam, 04 Jablonec nad Nisou 02.02.14
1000m 03:30,00 Hroch Filip, 05 Pardubice 09.03.16
60m přek.  10,4 Pavlas Ondřej, 00 Pardubice 19.12.11
Výška  1,45 Novotný František, 03 Chrudim 17.12.14
Dálka 4,18 Juliš Adam, 07 Pardubice 21.01.18
Tyč 1,50 Fiedler Pavel, 03 Chrudim 04.12.13
Mladší žáci (ročník 2005 – 2006)
Dráha (k 31.12.2018)
60m 7,6 Wiesner František, 96 Pardubice 27.05.09
7,95 Wiesner František, 96 Tábor 25.06.09
100m 14,6 Procházka Zdeněk, 86 Chrudim 08.06.99
150m 19,07 Wiesner František, 96 Pardubice 31.05.09
300m 41,7 Wiesner František, 96 Pardubice 27.05.09
600m 1:52,7 Šváha Petr, 99 Chrudim 18.05.11
800m 2:16,17 Hrstka Martin, 89 Opava 05.10.02
1000m 2:57,60 Novák Daniel, 04 Vlašim 28.09.17
1500m 4:40,9 Stejskal Jan, 72 Praha 03.10.85
3000m 10:40,81 Zrůst Daniel, 97 Litomyšl 13.06.10
5000m 20:48,56 Zrůst Daniel, 97 Pardubice 07.07.10
60m přek. 9,3 Andr Jaromír, 68 Týniště nad Orlicí 06.06.81
9,38 Pavlas Ondřej, 00 Stará Boleslav 26.05.13
100m přek. 16,8 Böhm Jan, 97 Chrudim 20.06.10
200m přek. 31,64 Böhm Jan, 97 Pardubice 25.09.10
1500m přek. 5:35,44 Zrůst Daniel, 97 Pardubice 16.05.10
Výška 1,72 Pavlata Dominik, 04 Brno 27.06.17
Dálka 5,48 Krpálek Lubomír, 79 Turnov 04.10.92
Tyč 2,95 Pavlas Ondřej, 00 Chrudim 24.07.13
Koule 3kg 14,32 Vrtělka František, 80 Ústí nad Orlicí 19.09.93
Koule 4kg 9,85 Niščák Vladimír, 01 Chrudim 30.04.14
Disk 1kg 31,32 Niščák Vladimír, 01 Chrudim 08.10.14
Oštěp 600g 34,64 Pavlas Ondřej, 00 Svitavy 12.05.13
Míček 150g 71,49 Dobrý Matěj, 02 Chrudim 02.09.15
Kladivo 4kg 28,14 Niščák Vladimír, 01 Pardubice 25.05.14
Vrhačský trojboj 1293 Niščák Vladimír, 01
(11.82-31.32-23.42)
Chrudim 08.10.14
Čtyřboj 1689 Pavlas Ondřej, 00
(8.4.4.94(d)-65.30(m)-2:30.1)
Slatiňany 17.05.13
Pětiboj 2479 Pavlas Ondřej, 00
(9.38-59.32.8.19-4.80-2:22.45)
Stará Boleslav 26.05.13
4x60m 32,40 Pleskot 81, Grman 80, Mutl 80, Hodek 80 Praha 02.06.93
  32,40 Pleskot 81, Špaček 80, Tomiška 80, Kotyza 80 Chrudim 12.06.93
3x300m 2:31,70 Daněk 00, Novák, 00, Strnad 99 Slatiňany 13.06.12
4x300m 3:00,00 Daněk 00, Pavlas 00, Novák 00, Vach 00 Chrudim 06.11.13
         
Mladší žáci (ročník 2005 – 2006)
Hala (k 31.12.2018)
50m 6,3 Andr Aleš, 72 Praha 14.12.85
60m 7,7 Viktorin David, 99 Pardubice 22.11.12
7,7 Daněk Petr, 00 Pardubice 21.11.13
150m 19,9 Novotný Norbert, 73 Praha 13.12.86
300m 45,69 Hroch Filip, 05 Jablonec nad Nisou 04.02.18
800m 2:27,90 Holý Michal, 05 Jablonec nad Nisou 04.02.18
1000m 3:24,0 Holý Michal, 05 Pardubice 21.01.18
50m přek. 7,75 Zavřel Jiří, 73 Praha 13.12.86
60m přek. 9,3 Pavlas Ondřej, 00 Chrudim 09.03.13
60m přek. -st.žci 9,1 Pavlas Ondřej, 00 Pardubice 21.11.13
Výška 1,58 Pavlata Dominik, 04 Chrudim 21.12.16
Dálka 5,30 Niščák Vladimír, 01 Pardubice 20.11.14
Tyč 2,80 Niščák Vladimír, 01 Jablonec nad Nisou 01.03.14
Koule 3kg 10,10 Brokl Michal, 04 Jablonec nad Nisou 05.02.17
Starší žáci (ročník 2004 – 2003)
Dráha (k 31.12.2018)
50m 6,8 Marek Jakub, 84 Hradec Králové 26.08.99
60m 7,19 Pazdera Michal, 02 Brno 26.06.17
100m 11,6 Hrstka Martin, 89 Chrudim 23.09.04
150m 17,30 Pazdera Michal, 02 Břeclav 24.09.17
200m 23,7 Hrstka Martin, 89 Pardubice 15.09.04
23,73 Hrstka Martin, 89 Pardubice 25.09.04
300m 36,52 Hrstka Martin, 89 Ostrava 12.09.04
400m 50,71 Hrstka Martin, 89 Pardubice 25.09.04
500m 1:06,48 Hrstka Martin, 89 Praha 06.07.04
600m 1:32,98 Zavoral Aleš, 83 Ústí nad Orlicí 25.07.98
800m 1:54,12 Hrstka Martin, 89 Čáslav 24.08.04
1000m 2:43,8 Zavoral Aleš, 83 Kolín 22.08.98
1500m 4:17,3 Klodner Pavel, 75 Jičín 09.10.90
1 míle 5:01,74 Zavoral Aleš, 83 Třebíč 06.09.98
2000m 6:32,50 Novák Filip, 00 Vlašim 14.06.14
3000m 9:58,94 Lánský Martin, 87 Třinec 30.06.02
100m přek. 14,16 Loučka Pavel, 75 Praha 17.06.90
110m přek. – dor. 18,6 Štrosner David, 91 Chrudim 19.04.06
200m přek. 27,7 Hrstka Martin, 89 Pardubice 15.09.04
400m přek. – dor. 1:08,47 Veselík Michal, 91 Pardubice 17.06.06
1500m přek. 4:46,2 Šnajdar Martin, 57 Chrudim 19.08.72
3000m chůze 15:26,4 Pešek Roman, 75 Chrudim 03.10.90
Výška 1,89 Loučka Pavel, 75 Praha 25.05.90
Dálka 6,31 Kramář Václav, 46 Pardubice 18.10.61
Trojskok 10,96 Koreček Martin, 92 Pardubice 09.06.07
Tyč 4,10 Nisčák Vladimír, 01 Jablonec nad Nisou 17.09.16
Míček 150g 77,86 Pavlas Ondřej, 00 Chrudim 06.05.14
Koule 4kg 16,84 Voráč Tomáš, 91 Nové Zámky 17.09.06
Koule 5kg 13,64 Wiesner František, 96 Chrudim 21.09.11
Disk 1kg 44,68 Kubín Michal, 76 Chrudim 08.10.91
Disk 1,5kg 26,61 Pekárek Marcel, 92 Pardubice 09.06.07
Oštěp 600g 58,72 Matěcha Daniel, 72 České Budějovice 05.09.87
Oštěp 700g 35,65 Jirásek Petr, 98 Pardubice 28.08.13
Oštěp 800g 38,80 Daněk Petr, 00 Chrudim 28.06.15
Kladivo 4kg 51,41 Nekvapil Ladislav, 84 Brno 19.09.99
Kladivo 5kg 30,61 Pekárek Marcel, 92 Pardubice 09.06.07
Břemeno 10kg 15,78 Nekvapil Ladislav, 84 Pardubice 07.03.99
Vrhačský trojboj 1661 Imlauf Michal, 87
(12.23-38.92-34.86)
Chrudim 13.09.02
Vrhačský čtyřboj 1333 Dykast Robert, 02
(12.30-33.66-37.30-23.47)
Pardubice 09.10.17
Sprint. trojboj 1655 Málek Roman, 83
(7.94-12.63-25.74)
Čáslav 19.08.98
Čtyřboj 2479 Wiesner František, 96
(7.6-1.70(v)-14.42 (k)-3:08.9)
Slatiňany 10.05.11
Devítiboj 5276 Wiesner František, 96
(15.33;42.35;3.20-34.00;7.77;6.11;14.20;1.69;3:05.24)
Praha 27.-28.05-11
Desetiboj – dor. 3152 Štrosner David, 91
(13.2;5.06;7.82;1.36;64.5;18.6;19.18;3.00;29.14;6:49.4)
Chrudim 18.-19.04.06
4x60m 29,60 Viktorin 99, Šváha 99, Zábranský 99, Strnad 99 Pardubice 20.05.14
4x200m 1:46,1 Jahnický 83, Hudec R. 83, Zavoral 83,Imlauf 84 Chrudim 26.06.98
3x300m 2:00,52 Huňáček 87, Zavřel 87, Flekač 87 Třinec 30.06.02
4x300m 2:50,30 Pavlas 00, Strnad 99, Šváha 99, Novák 00 Chrudim 15.10.14
Starší žáci (ročník 2004 – 2003)
Hala (k 31.12.2018)
50m 6,35 Mikeš Jaroslav, 72 Praha 13.12.86
6,3 Daněk Petr, 00 Chrudim 03.12.14
60m 7,30 Pazdera Michal, 02 Praha-Stromovka 09.12.17
150m 17,7 Andr Jaromír, 68 Praha 11.12.82
17,7 Mikeš Jaroslav, 72 Praha 13.12.86
300m 38,0 Kusý Zbyněk, 65 Praha 06.01.80
400m 54,87 Bubeník Jan, 83 Jablonec nad Nisou 07.11.98
500m 1:11,12 Hrstka Martin, 89 Jablonec nad Nisou 07.01.04
600m 1:26,66 Hrstka Martin, 89 Praha 10.02.04
800m 2:01,11 Klodner Pavel, 75 Jablonec nad Nisou 21.01.90
1000m 2:54,71 Zrůst Daniel, 97 Praha 02.12.12
1500m 4:33,9 Zavoral Aleš, 83 Jablonec nad Nisou 21.02.98
3000m 10:17,77 Lánský Martin, 87 Jablonec nad Nisou 17.02.02
50m přek. 6,7 Andr Jaromír, 68 Praha 11.12.82
7,16 Ryba Jan, 79 Praha 10.12.94
60m přek. 8,55 Andr Jaromír, 68 Ostrava 27.02.83
3000m chůze 18:48,60 Vltavský Patrik, 96 Praha 13.02.11
Výška 1,83 Imlauf Tomáš, 84 Jablonec nad Nisou 20.02.99
Dálka 6,05 Málek Roman, 83 Praha 12.12.98
Tyč 3,95 Niščák Vladimír, 01 Jablonec nad Nisou 31.01.16
Trojskok 12,41 Bubeník Jan, 83 Praha 05.03.06
Koule 4kg 14,63 Wiesner František, 96 Jablonec nad Nisou 23.01.11
Sedmiboj 4073 Wiesner František, 96
(7.85-5.88-14.48-1.63-9.15-2.80-3:02.45)
Praha 11.-12.02.11
3x300m 2:03,33 Hrstka 89, Rybišar 90, Malenovský 89 Praha 29.02.04
Dorostenci (ročník 2001 – 2002)
Dráha (k 31.12.2018)
60m 7,4 Marek Jakub, 84 Chrudim 19.05.00
7,4 Plíšek Daniel, 93 Chrudim 22.05.09
7,52 Lepič Stanislav, 96 Svitavy 24.05.12
100m 10,9 Stejskal David, 50 Chrudim 25.06.67
11,30 Pazdera Michal, 02 Hradec Králové 17.06.18
150m 18,3 Bubeník Tomáš, 81 Pardubice 13.05.98
200m 22,2 Klemec Vladimír, 55 Mladá Boleslav 10.06.72
22,67 Andr Jaromír, 68 Praha 15.09.85
300m 38,87 Bubeník Jan, 83 Praha 04.05.99
400m 49,1 Roun Jindřich, 65 Praha 30.05.82
49,98 Roun Jindřich, 65 Praha 18.07.82
600m 1:31,3 Losenický Jakub, 86 Čáslav 24.04.03
800m 1:53,03 Klodner Pavel, 75 Praha 28.06.92
1000m 2:30,8 Klodner Pavel, 75 Kolín 01.05.91
1500m 3:57,0 Klodner Pavel, 75 Praha 23.06.92
1 míle 4:34,5 Olexa Jiří, 67 Litomyšl 28.07.84
3000m 8:54,9 Hroch Jiří, 69 Nové Město n. Met. 16.09.86
5000m 15:45,0 Štefec Petr, 72 Slatiňany 18.08.89
10000m 34:12,0 Štefec Petr, 72 Jičín 10.06.89
110m přek. 14,3 Loučka Pavel, 75 Jablonec nad Nisou 27.09.92
14,73 Loučka Pavel, 75 Košice 11.07.92
110m přek. – M 15,43 Loučka Pavel, 75 Jablonec nad Nisou 30.06.92
300m přek. 39,33 Loučka Pavel, 75 Praha 28.06.92
400m přek. 56,28 Koreček Zdeněk, 72 Třinec 18.06.89
2000m přek. 6:25,1 Šnajdr Martin, 57 Chrudim 12.06.74
3000m přek. 11:06,22 Vlach Lukáš, 85 Jablonec nad Nisou 02.06.01
5000m chůze 31:12,08 Čáslavka Vít, 94 Tábor 26.06.10
Výška 1,98 Loučka Pavel, 75 Praha 12.09.92
Dálka 7,05 Pártl Petr, 66 Brno 02.07.83
Trojskok 14,37 Kváč Pavel, 68 Třinec 13.07.85
Tyč 4,50 Andr Jaromír, 68 Třinec 13.07.85
Míček 150g 82,10 Jiruška Tomáš, 96 Slatiňany 04.05.12
Koule 4kg 13,11 Odvárka Miloš, 86 Stará Boleslav 12.06.02
Koule 5kg 15,90 Končický Vladislav, 58 Týniště nad Orlicí 15.05.75
Koule 7,26kg 13,91 Končický Vladislav, 58 Týniště nad Orlicí 11.05.75
Disk 1,5kg 50,02 Formánek Oto, 57 Chrudim 17.10.73
Disk 2kg 41,94 Formánek Oto, 57 Hradec Králové 28.08.74
Oštěp 600g 48,93 Procházka Zdeněk, 86 Pardubice 25.06.03
Oštěp 700g 53,50 Slanař Jan, 93 Pardubice 09.05.10
Oštěp 800g 59,88 Matěcha Daniel, 72 Ostrava 08.07.89
Kladivo 5kg 56,44 Imlauf Michal, 87 Liberec 19.06.04
Kladivo 6kg 40,53 Nekvapil Ladislav, 84 Jičín 03.06.00
Kladivo 7,25kg 41,03 Zdražil Tomáš, 87 Chrudim 31.05.03
Břemeno 12kg 12,46 Imlauf Michal, 87 Pardubice 18.04.04
Vrhačský trojboj 1874 Imlauf Michal, 87
(14.31-37.33-45.06)
Chrudim 25.09.04
Čtyřboj 2330 Lepič Stanislav, 96
(7.52-6.02(d)-66.46(m)-3:08.56)
Svitavy 24.05.12
Klasický pětiboj 2574 Žák Zbyněk, 89
(5.49-48.45-25.87-33.60-5:18.49)
Kolín 27.08.06
Šestiboj 3375 Bubeník Jan, 83
(7.7-5.79-11.62-12.3-1.79-32.05)
Litomyšl 24.07.99
Desetiboj 6690 Ryba Jiří, 76
(11.79-6.66-12.71-1.81-52.05-15.40-34.94-4.10-47.48-4:37.84)
Praha 09.-10.10.93
4x60m 29,34 Lepič 96, Svoboda 96, Jiruška 96, Zeman 96 Pardubice 22.05.12
4x100m 46,0 Leden 74, Loučka 75, Slabý 74, Zelinka 75 Svitavy 22.06.91
4x200m 1:48,1 Jahnický 83, Imlauf 84, Hudec R. 83, Zavoral 83 Chrudim 28.06.99
4x400m 3:27,06 Zelinka 75, Ryba 76, Loučka 76, Klodner 75 Praha 28.06.92
400x300x200x
100m
2:28,91 Veselík 91, Černý 90,
Kraus 90, Kopecký 91
Pardubice 17.06.06
         
Dorostenci (ročník 2001 – 2002)
Hala (k 31.12.2018)
50m 6,0 Klemenc Vladimír, 55 Jablonec nad Nisou 26.02.72
6,29 Juliš Petr, 69 Praha 01.02.86
60m 7,19 Pazdera Michal, 02 Ostrava 24.02.18
200m 23,2 Andr Jaromír, 68 Jablonec nad Nisou 20.01.86
23,55 Hrstka Martin, 89   Praha 05.02.05
300m 41,38 Čejpa Filip, 87  Jablonec nad Nisou  08.03.03
400m 49,80 Hrstka Martin, 89   Praha  13.02.05
500m 1:05,64 Hrstka Martin, 89   Praha  25.01.05
600m 1:23,24 Hrstka Martin, 89   Praha  11.01.05
800m 1:53,79 Klodner Pavel, 75 Jablonec nad Nisou 08.02.92
1000m 2:46,28 Zavoral Aleš, 83  Praha  09.01.99
1500m 4:09,41 Hroch Jiří, 69 Praha 02.02.86
2000m 6:09,40 Losenický Jakub, 86  Jablonec nad Nisou 08.01.03
3000m 9:11,96 Losenický Jakub, 86  Praha  15.02.03
50m přek. 7,19 Loučka Pavel, 75 Ostrava 01.02.92
60m přek. 8,37 Pilař Lukáš, 95 Praha 18.02.12
5000m chůze 26:50,7 Pešek Roman, 75 Ostrava 16.02.91
Výška 1,80 Formánek Jan, 85  Pardubice  11.02.01
1,80 Žák Zbyněk, 89 Pardubice 21.01.06
Dálka 6,18 Málek Roman, 83  Praha  07.02.99
Tyč 4,00 Odvárka Miloš, 86  Jablonec nad Nisou  19.01.03
Trojskok 12,74 Vyhnánek Matěj, 98 Jablonec nad Nisou  01.02.15
Koule 5kg 14,69 Žák Zbyněk, 89  Praha  14.01.06
Koule 6,25kg 10,09 Šulc Evžen 84 Praha 16.01.01
Sedmiboj 4218 Holý David, 98
(7.76-6.01-10.38-1.77-8.51-3.80-3:21.64)
Jablonec nad Nisou  10.-11.01.15
Junioři (ročník 1999 – 2000)
Dráha (k 31.12.2018)
100m 10,92 Roun Jindřich, 65 Ostrava 10.06.84
200m 21,2 Roun Jindřich, 65 Třinec 13.05.84
400m 48,01 Roun Jindřich, 65 Ostrava 09.06.84
800m 1:51,00 Klodner Pavel, 75 Varšava 12.06.93
1500m 3:53,2 Klodner Pavel, 75 Nymburk 12.09.93
5000m 15:03,1 Janák Jiří, 65 Svitavy 13.05.84
10000m 32:38,8 Slanař Zdeněk, 58 Opava 04.06.77
110m přek. 14,96 Holý David, 98 Olomouc 28.05.17
400m přek. 57,02 Bečev Libor, 65 Ostrava 15.09.84
2000m přek. 6:15,8 Šnajdr Martin, 57 Praha 08.06.75
3000m přek. 10:14,1 Mandík Petr, 69 Svitavy 29.08.87
10000m chůze 50:44,2 Kavalír Petr, 68 Chrudim 13.09.86
Výška 2,03 Dalecký Martin, 61 Praha 06.07.80
Dálka 7,30 Loučka Pavel, 75 Ostrava 26.06.93
Trojskok 15,21 Kváč Pavel, 68 Liberec 20.06.87
Tyč 5,11 Holý David, 98 Praha-Eden 02.09.17
Koule 6,25kg 16,94 Končický Vladislav, 58 Chrudim 06.10.76
Koule 7,26kg 15,46 Končický Vladislav, 58 Nové Město n. Met. 16.07.77
Disk 1,75kg 31,73 Šmíd Josef, 92 Litomyšl 30.07.11
Disk 2kg 44,60 Formánek Oto, 57 Liberec 25.09.76
Oštěp 800g 60,16 ST Matěcha Daniel, 72 Jablonec nad Nisou 20.07.91
57,41 NT Slanař Jan, 93 Pardubice 26.05.12
Kladivo 6kg 61,14 Šír Miroslav, 69 Chrudim 30.05.87
Kladivo 7,26kg 57,08 Šír Miroslav, 69 Nové Město n. Met. 13.08.88
Vrhačský trojboj 1139 Kadlec Aleš, 98
(9.00-34.70-23.94)
Chrudim 18.10.17
Desetiboj 6725 Holý David, 98
(11.35-6.70-12.96-1.96-53.29-14.96-28.90-4.90-34.24-4:59.74)
Olomouc 27.-28.05.17
4x100m 44,2 Roun 65, Pártl, 66, Wasserbauer 65, Bečev 65 Svitavy 14.05.83
4x400m 3:33,8 Čížek 43, Kučera 45, Brůna 43, Koreček 43 Chrudim 30.07.62
400x300x200x
100m
2:12,38 Šulc 84, Marek 84, Formánek 85, Jahnický 83 Ústí nad Orlicí 05.05.01
Junioři (ročník 1999 – 2000)
Hala (k 31.12.2018)
50m 5,9 Roun Jindřich, 65 Praha  08.03.83
5,9 Bečev Libor, 65 Praha  08.03.83
5,9 Wasserbauer Kamil, 65 Praha  08.03.83
6,16 Andr Jaromír, 68 Praha 01.02.86
60m 7,14 Roun Jindřich, 65 Jablonec n. Nisou 05.02.83
200m 22,74 Roun Jindřich, 65 Jablonec n. Nisou 22.01.84
400m 48,62 Roun Jindřich, 65 Jablonec n. Nisou 18.02.84
800m 1:54,8 Žanda Jan, 67 Jablonec n. Nisou 12.01.86
1000m 2:52,09 Ryba Jiří, 76 Praha 05.03.94
1500m 4:00,36 Hroch Jiří, 69 Praha 15.02.87
3000m 8:35,97 Klodner Pavel, 75 Jablonec n. Nisou 12.09.94
50m přek. 7,6 Odvárka Miloš, 86 Chrudim 29.01.04
7,81 Beneš Michal, 66 Ostrava 28.01.84
60m přek. 8,32 Loučka Pavel, 75 Jablonec n. Nisou 13.02.93
8,3 Holý David, 98 Chrudim 05.12.16
Výška 2,00 Loučka Pavel, 75 Pardubice 16.01.93
Dálka 7,19 Loučka Pavel, 75 Pardubice 22.01.94
Tyč 4,76 Holý David, 98 Ostrava 19.02.17
Trojskok 14,64 Kváč Pavel, 68 Jablonec n. Nisou 08.02.87
Koule 6kg 14,48 Končický Vladislav, 58 Praha 01.03.76
Koule 7,26 kg 14,69 Končický Vladislav, 58 Jablonec n. Nisou 13.02.77
Sedmiboj 5215 Ryba Jiří, 76
(7.41-6.97-12.88-1.93-4.25-2:52.09)
Praha 04.-05.03.94
Muži (ročník 1998 a starší)
Dráha (k 31.12.2018)
100m 10,3 Puchr Přemysl, 63 Nymburk 18.06.88
10,80 Křivka Roman, 61 Ostrava 01.09.84
200m 21,2 Roun Jindřich, 65 Třinec  13.05.84
21,55 Puchr Přemysl, 63 Praha 12.09.87
400m 48,01 Roun Jindřich, 65 Praha 09.06.84
800m 1:51,00 Klodner Pavel, 75 Varšava 12.06.93
1000m 2:26,2 Jindra Pavel, 49 Liberec 17.08.71
1500m 3:51,8 Růžička Luboš, 60 Jablonec nad Nisou 06.09.94
2000m 5:25,47 Růžička Luboš, 60 Praha 02.08.94
3000m 8:32,2 Kopic Vladimír, 57 Praha 16.07.80
5000m 14:35,18 Wastl Miroslav, 60 Bratislava 13.07.80
10000m 30:38,6 Slanař Zdeněk, 58 Náchod 05.08.87
Půlmaratón 1:11:16 Drahokoupil Aleš, 85 Praha 02.04.11
Maratón (42195m) 2:29:04 Velinský Radek, 72 Praha 24.05.98
110m přek. 14,83 Patzák Jiří, 60 Praha 29.06.86
400m přek. 54,83 Netymach Tomáš, 61 Praha 07.07.85
3000m přek. 9:21,4 Nejman Libor,53 Jablonec nad Nisou 31.05.80
20000m chůze 1:41:31 Marek Stanislav, 42 Praha 26.05.87
50000m chůze 4:54:56 Vaňáč Jiří, 55 Přerov 20.04.86
Výška 2,05 Vašíček Jindřich, 55 Chrudim 04.06.88
2,05 Dalecký Martin, 61 Pardubice 21.05.83
Dálka 7,78 Slanař Ivan, 61 Praha 07.06.87
Trojskok 17,25 Slanař Ivan, 61 Bratislava 13.06.87
Tyč 5,22 Holý David, 98 Kolín 25.09.18
Koule 7,26kg 18,94 Končický Vladislav, 58 Chrudim 08.06.85
Disk 2kg 51,22 Horáček Vladislav, 59 Chrudim 18.09.85
Oštěp 800g 72,74 ST Habr Jan, 50 Praha 22.06.73
61,44 NT Matěcha Daniel, 72 Týniště nad Orlicí 17.05.92
Kladivo 7,26kg 64,20 Štěpánek Josef, 63 Chrudim 28.04.93
Vrhačský trojboj 1373 Fiedler Pavel, 72
(11.25-37.50-30.10)
Chrudim 18.10.17
Desetiboj 7611 Machura Martin, 58
(11.19-7.24-15.36-2.00-49.58-16.66-43.58-4.70-51.38-4:45.52)
Praha 13.-14.6.87
4x100m 42,17 Puchr 63, Bečev 65, Machura 58, Křivka 61 Praha 12.09.87
4x400m 3:24,3 Puchr 63, Lomoz 60, Juliš 69, Bečev 65 Chrudim 29.08.87
Muži (ročník 1998 a starší)
Hala (k 31.12.2018)
50m 5,98 Puchr Přemysl, 63 Praha 07.01.88
60m 6,91 Puchr Přemysl, 63 Jablonec nad Nisou 31.01.88
200m 22,22 Puchr Přemysl, 63 Jablonec nad Nisou 20.02.88
400m 48,62 Roun Jindřich, 65 Jablonec nad Nisou 18.02.84
800m 1:53,79 Klodner Pavel, 75 Jablonec nad Nisou 08.02.92
1500m 3:55,86 Růžička Luboš, 68 Jablonec nad Nisou 06.02.93
1 míle 4:27,2 Nejman Libor, 53 Praha 03.02.79
3000m 8:31,6 Nejman Libor, 53 Jablonec nad Nisou 12.01.80
50m přek. 6,70 Patzák Jiří, 60 Praha 31.01.82
7,04 Patzák Jiří, 60 Ostrava 04.02.84
60m přek. 8,20 Patzák Jiří, 60 Praha 28.02.82
8,47 Patzák Jiří, 60 Jablonec nad Nisou 22.01.84
5000m chůze 26:50,7 Pešek Roman, 75 Ostrava 16.02.91
Výška 2,07 Losenický Jaroslav, 81 Praha 04.02.01
Dálka 7,35 Křivka Roman, 61 Jablonec nad Nisou 19.02.83
Tyč 5,25 Holý David, 98 Jablonec nad Nisou 21.02.18
Trojskok 16,41 Slanař Ivan, 61 Jablonec nad Nisou 10.02.85
Koule 7,26 kg 17,23 Končický Vladislav, 58 Jablonec nad Nisou 09.02.86
Sedmiboj 5274 Holý David, 98
 (7,26-7,12-9,85-1.95-8,71-5,10-3:01,16)
Jablonec nad Nisou 13.01.18
Nejmladší žákyně (ročník 2007 a mladší)
Dráha (k 31.12.2018)
50m 7,9 Letochová Barbora, 07 Kutná Hora 04.09.18
60m 8,4 Svobodová Barbora, 97 Holice 18.06.08
8,67 Svobodová Barbora, 97 Praha 10.06.08
150m 22,3 Janoušková Sára, 99 Pardubice 16.06.10
300m 48,72 Bažoutová Klára, 02 Svitavy 18.09.13
600m 1:57,8 Bažoutová Klára, 02 Vysoké Mýto 22.09.13
800m 2:50,2 Žwaková Magdaléna, 99 Moravská Třebová 18.09.10
60m přek. 12,6 Komárková Monika, 95 Chrudim 25.09.06
Výška 1,25 Pecháčková Lucie, 00 Chrudim 19.10.11
1,25 Chytilová Alexandra, 04 Chrudim 30.09.15
Dálka 4,31 Janoušková Sára, 99 Pardubice 16.06.10
Míček 150g 43,30 Pecháčková Lucie, 00 Slatiňany 01.06.11
Koule 2kg 6,40 Syrovátková Michaela, 03 Pardubice 13.09.14
Koule 3kg 5,98 Spívalová Sára, 00 Chrudim 12.10.11
Čtyřboj 1736 Bažoutová Klára, 02
(8.8;.4.06; 38.14; 1:58.9)
Chrudim 11.09.13
Pětiboj 1487 Źwaková Magdaléna, 99
(13.1; 32.60; 9.1; 3.56; 3:06.0)
Chrudim 13.10.10
         
Nejmladší žákyně (ročník 2007 a mladší)
Hala (k 31.12.2018)
50m  7,7 Svobodová Barbora, 97  Chrudim  20.02.08
60m  9,0 Svobodová Barbora, 97  Chrudim  20.02.08
9,0 Peřinová Magdaléna, 09 Chrudim 08.01.18
60m přek. 13,0 Sýkorová Aneta, 04 Chrudim  04.12.15
Výška  1,25 Pecháčková Lucie, 00 Pardubice 19.12.11
1,25 Chytilová Alexandra, 04 Chrudim 16.12.15
Dálka 3,49 Spívalová Sára, 00 Pardubice 19.12.11
Mladší žákyně (ročník 2005 – 2006)
Dráha (k 31.12.2018)
60m 7,9 Paldrmanová Kristýna, 02 Chrudim 27.05.15
8,13 Svobodová Barbora, 97 Tábor 25.06.09
100m 14,19 Pavlasová Tereza, 00 Litomyšl 03.08.13
150m 19,7 Bártová Petra, 79 Jičín 30.06.92
19,88 Bažoutová Klára, 02 Pardubice 10.06.15
200m 28,42 Pavlasová Tereza, 00 Litomyšl 03.08.13
300m 43,88 Bažoutová Klára, 02 Kolín 12.09.15
400m 65,19 Bažoutová Klára, 02 Ústí nad Orlicí 17.05.14
600m 1:49,39 Jandová Diana, 91 Stará Boleslav 23.06.04
800m 2:30,1 Zavoralová Pavla, 85 Čáslav 26.08.98
1000m 3:15,37 Zavoralová Pavla, 85 Čáslav 19.08.98
1500m 5:09,01 Zavoralová Pavla, 85 Plzeň 05.07.98
1 míle 6:05,8 Zavoralová Pavla, 85 Litomyšl 01.08.98
3000m 11:33,9 Zavoralová Pavla, 85 Ústí nad Orlicí 25.07.98
60m přek. 10,0 Němcová Pavla, 77 Chrudim 27.06.90
10,0 Zimolová Daniela, 77 Ústí nad Orlicí 24.06.90
10,0 Zittová Ivana, 64 Ústí nad Orlicí 19.06.77
10,16 Bažoutová Klára, 02 Stará Boleslav 24.05.15
100m přek. 17,33 Kiššová Kristýna, 90 Kladno 28.09.03
200m přek. 33,60 Nováková Amálie, 01 Ústí nad Orlicí 07.09.14
3000m chůze 20:47,34 Jeníčková Michaela, 92 Kladno 24.09.05
Výška 1,55 Svobodová Alexandra, 76 Chrudim 24.05.89
Dálka 5,09 Bažoutová Klára, 02 Pardubice 10.06.15
Tyč 2,52 Kulhavá Sára, 05 Chrudim 22.08.18
Koule 2 kg 11,73 Spívalová Sára, 00 Chrudim 16.10.13
Koule 3kg 11,25 Čejková Barbora, 78 Chrudim 09.10.91
Oštěp 500g 34,48 Pecháčková Lucie, 00 Chrudim 11.09.13
Oštěp 600g 24,40 Tejnecká Martina, 91 Litomyšl 16.05.04
Míček 150g 56,09 Mazánková Darina, 96 Chrudim 07.10.09
Disk 0,75g 28,48 Spívalová Sára, 00 Chrudim 23.10.13
Disk 1kg 24,39 Korečková Adéla, 97 Chrudim 20.10.10
Kladivo 3kg 31,54 Sokolová Bára, 04 Litomyšl 18.06.17
Sprintérský trojboj 1747 Pavlasová Tereza, 00
(8.97-14.19-28.42)
Litomyšl 03.08.13
Vrhačský trojboj 1499 Pecháčková Lucie, 00
(11.01-24.36.33.64)
Chrudim 23.10.13
Čtyřboj 1899 Jahnická Natalie, 99
(8.6; 2:09.8; 4.29(d); 54.90(m))
Slatiňany 04.05.12
Pětiboj 2958 Bažoutová Klára, 02
(10.16; 42.23; 8.42; 4.86; 2:33.63)
Stará Boleslav 24.05.15
4x60m 31,5 Němcová 77, Šenkýřová 77
Zimolová 77, Matoušová 77
Praha 13.06.90
4x200m 2:05,1 Dachovská 85, Štěpánková 85,
Dubská 85, Bernerová 85
Chrudim 26.06.98
3x300m 2:28,4 Zlatohlávková 96, Pekařová 96,
Kubaštová 96
Chrudim 07.10.09
4x300m 3:12,1 Spívalová 00, Pavlasová 00,
Pecháčková 00, Tkadlecová 00
Chrudim 06.11.13
Mladší žákyně (ročník 2005 – 2006)
Hala (k 31.12.2018)
50m 6,92 Julišová Vladimíra, 74 Praha 12.12.87
60m 8,3 Jahnická Natalie, 99 Pardubice 22.11.12
150m 20,4 Julišová Vladimíra, 74 Praha 12.12.87
20,96 Bodláková Lenka, 85 Praha 11.01.98
300m 46,05 Bažoutová Klára, 02 Jablonec nad Nisou 01.02.15
800m 2:30,4 Rambousková Pavlína, 71 Praha 25.12.84
1000m 3:39,10 Bažoutová Klára, 02 Pardubice 22.02.15
50m přek. 8,74 Gruberová Vlasta, 76 Praha 09.12.89
60m přek. 10,1 Nováková Amálie, 01 Chrudim 03.12.14
60m přek. – žst 10,5 Spívalová Sára, 00 Pardubice 21.11.13
10,84 Valdmanová Linda, 93 Praha 14.01.06
60m přek. – ženy 11,2 Kubaštová Eliška, 96 Chrudim 10.02.09
3000m chůze 20:44.36 Sotonová Kateřina, 93 Praha 04.03.06
Výška 1,51 Bažoutová Klára, 02 Pardubice 22.02.15
Dálka 4,69 Bažoutová Klára, 02 Jablonec nad Nisou 01.02.15
Tyč 2,50 Bisová Nikola, 04 Chrudim 29.12.17
Koule 2kg 10,29 Sokolová Bára, 04 Jablonec nad Nisou 05.02.17
Koule 3kg 10,30 Svobodová Alexandra, 76 Praha 09.12.89
Starší žákyně (ročník 2003 – 2004)
Dráha (k 31.12.2018)
60m 7,74 Ficková Lenka, 82 Jablonec nad Nisou 04.10.97
100m 12,78 Ficková Lenka, 82 Čáslav 27.08.97
150m 18,40 Ficková Lenka, 82 Jablonec nad Nisou 04.10.97
200m 26,22 Ficková Lenka, 82 Čáslav 27.08.97
300m 42,69 Bažoutová Klára, 02 Třebíč 10.09.16
400m 61,9 Picková zdeňka Chrudim 25.05.03
600m 01:41,06 Mervartová Tereza, 02 Praha 05.06.16
800m 02:18,01 Zavoralová Pavla, 85 Kolín 24.06.00
1000m 03:07,61 Zavoralová Pavla, 85 Jablonec nad Nisou 24.08.99
1500m 04:44,00 Zavoralová Pavla, 85 Jablonec nad Nisou 05.07.00
2000m 07:32,11 Lorenčíková Adéla, 00 Vlašim 14.06.14
3000m 11:47,83 Janošíková Lenka, 91 Pardubice 17.06.06
80m přek. 11,99 Ficková Lenka, 82 Jablonec nad Nisou 04.10.97
100m přek. 14,30 Bažoutová Klára, 02 Litomyšl 18.06.17
100m přek. – dor. 16,9 Štěpánková Hana, 88 Pardubice 25.06.03
17,01 Štěpánková Hana, 88 Kladno 17.09.03
100m přek – ženy 17,63 Jančarová Tereza, 90 Hradec Králové 04.06.05
200m přek. 30,54 Nováková Amálie, 01 Litomyšl 04.09.16
400m přek. 1:08,9 Valentová Dominika, 92 Nová Paka 15.09.07
3000m chůze 18:44,14 Kudrnáčová Adéla, 97 Hradec Králové 24.09.11
Výška 1,65 Ficková Lenka, 82 Nové Město nad Met. 21.09.97
Dálka 5,73 Bažoutová Klára, 02 Litomyšl 18.06.17
Trojskok 10,64 Netíková Karolína, 03 Ústí nad Orlicí 30.06.18
Tyč 3,31 Dvořáková Lucie, 03 Chrudim 10.10.18
Míček 150g 59,00 Mazánková Darina, 96 Slatiňany 10.05.11
Koule 3kg 13,86 Pleskotová Hana, 71 Ústí nad Orlicí 10.05.86
Disk 0,75g 44,95 Tichá Barbora, 99 Pardubice 03.09.14
Disk 1kg 39,26 Záleská Růžena, 62 Mladá Boleslav 10.09.77
Oštěp 500g 36,60 Pecháčková Lucie, 00 Chrudim 17.09.14
Oštěp 600g 37,61 NT Tejnecká Martina, 91 Karlovy Vary 10.09.06
37,64 ST Čížková Miroslava, 79 Praha 17.09.94
Kladivo 3kg 42,37 Korečková Adéla, 97 Pardubice 24.10.12
Kladivo 4kg 23,84 Korečková Adéla, 97 Pardubice 26.05.12
Vrhačský trojboj 1739 Tichá Barbora, 99
(11.52-36.75-32.25)
Chrudim 15.10.14
Sprint. trojboj 2410 Ficková Lenka, 82
(8.08-12.78-26.22)
Čáslav 27.08.97
Čtyřboj 2279 Bodláková Lenka, 85
(8.5-2:49.8-1.60(v)-8.60(k))
Ústí nad Orlicí 30.05.00
Sedmiboj 5000 Bažoutová Klára, 02
(14.87/+0.7-1.57-12.24-19.05/+1.9=5.45/+0.2-35.22-2:36.85)
Olomouc 26.-27.05.17
4x60m 30,23 Julišová M. 78, Kubínová 78,
Němcová 77, Šenkýřová 77
   
4x100m 54,1 Jindrová 84, Šoubová 84,
Bočková 84, Benová 84
Hradec Králové 06.06.99
4x200m 1:56,1 Benová 84, Šoubová 84,
Jindrová 84, Mašková 83
Chrudim 26.06.98
3x300m 02:11,90 Benová 84, Zavoralová 85, Šoubová 84 Bílina 27.06.99
4x300m 02:59,50 Nováková A. 01, Mervartová 02,
Paldrmanová 02, Bažoutová 02
Litomyšl 04.09.16
4x400m 04:44,90 Syřínková 87, Říhová 86,
Jandová 87, Broklová 86
Olomouc 29.09.01
Starší žákyně (ročník 2003 – 2004)
Hala (k 31.12.2018)
50m 6,73 Ficková Lenka, 82 Praha 13.12.97
60m 7,7 Ficková Lenka, 82 Pardubice 10.12.96
7,98 Julišová Vladimíra, 74 Jablonec nad Nisou 15.01.89
150m 19,15 Bažoutová Klára, 02 Praha-Stromovka 05.03.17
200m 28,56 Šoubová Tereza, 84 Praha 16.01.99
300m 42,96 Bažoutová Klára, 02 Praha 05.03.16
400m 1:03,8 Šoubová Tereza, 84 Praha 10.02.99
600m 1:44,67 Picková Zdeňka, 88 Jablonec nad Nisou 08.01.03
800m 2:19,94 Zavoralová Pavla, 85 Praha 30.01.00
1000m 3:18,00 Zavoralová Pavla, 85 Praha 09.01.99
1500m 4:48,84 Zavoralová Pavla, 85 Jablonec nad Nisou 26.02.00
50m přek. 7,72 Ficková Lenka, 82 Praha 13.12.97
60m přek. 9,10 Bažoutová Klára, 02 Praha-Stromovka 10.02.17
60m přek. – ženy 10,67 Kubaštová Eliška, 96 Jablonec nad Nisou 23.01.11
3000m chůze 20:21,30 Jeníčková Michaela, 92 Praha 04.03.06
Výška 1,60 Bodláková Lenka, 85 Praha 09.12.00
Dálka 5,55 Gruberová Vlasta, 76 Praha 14.12.91
Tyč 3,20 Ficková Lenka, 82 Praha 20.09.97
Trojskok 10,28 Kiššová Kristýna, 90 Pardubice 29.01.05
Koule 3kg 13,37 Pleskotová Hana, 71 Jablonec nad Nisou 19.01.86
Pětiboj 3232 Bažoutová Klára, 02
(9.10-1.51-9.75-5.25-2.40.22)
Praha-Stromovka 10.02.17
3x300m 2:26,65 Kubaštová 96, Ledvinová 97., Svobodová 97 Jablonec nad Nisou 12.03.11
Dorostenky (ročník 2001 – 2002)
Dráha (k 31.12.2018)
60m 7,72 Ficková Lenka, 82  Kolín  29.08.99
100m 11,7 Ficková Lenka, 82   Kolín 01.05.99
11,84 Ficková Lenka, 82  Praha 22.05.99
150m 19,2 Trnková Lenka, 81  Pardubice  13.05.98
200m 23,88 Ficková Lenka, 82   Bydhošť  17.07.99
300m 43,3 Jindrová Alena, 82  Kolín  01.05.98
400m 55,45 Ficková Lenka, 82   Praha 26.05.99
800m 2:19,82 Mervartová Tereza, 02 Ostrava 13.06.18
1500m 4:50,0 Bidmonová Helena, 62 Praha 07.07.79
3000m 10:13,4 Bidmonová Helena, 62 Praha 30.06.79
100m přek. 14,64 Bažoutová Klára, 02 Ústí nad Orlicí 12.05.18
100m přek. – Ž 16,64 Jančarová Tereza, 90  Hradec Králové  10.06.06
300m přek. 45,53 Valentová Dominika, 92  Praha  22.06.08
400m přek. 65,04 Valentová Dominika, 92  Jihlava  31.05.08
1500m přek. 6:35,04 Žwaková Magdalena, 99 Liberec 13.09.15
Chůze 5000m 33:26,76 Jeníčková Michaela, 92 Praha 20.06.08
Výška 1,65 Veselá Mirka, 67 Praha 14.07.84
1,65 Bažoutová Klára, 02 Ústí nad Orlicí 12.05.18
Dálka 5,98 Gruberová Vlasta, 76 Praha 23.05.92
Trojskok 11,06 Trnková Lenka, 81  Jablonec nad Nisou  06.06.98
Tyč 3,50 Linhartová Vendula, 83  Čáslav  06.09.00
Míček 150g 60,50 Štěpánková Kristýna, 96 Slatiňany  04.05.12
Koule 3kg 14,37 Tichá Barbora, 99 Třinec 26.06.16
Koule 4kg 12,31 Tichá Barbora, 99 Kolín 28.05.16
Disk 1kg 46,07 Tichá Barbora, 99 Brno 11.06,16
Oštěp 500g 39,38 Bažoutová Klára, 02 Kolín 02.06.18
Oštěp 600g 44,06 Gruberová Vlasta, 76 Ostrava 26.06.93
Kladivo 3kg 45,05 Mlejnková Karolína, 94  Pardubice 30.06.10
Kladivo 4kg 32,70 Mlejnková Karolína, 94  Jičín  23.05.10
Vrhačský trojboj 1976 Tichá Barbora, 99
(13.71-32.69-40.97)
Chrudim  05.10.16
Vrhačský čtyřboj 2458 Tichá Barbora, 99
(13.71-32.69-40.97-38.15)
Chrudim  05.10.16
Sprint. trojboj 2687 Ficková Lenka, 82
(7.72-12.42-25.10) 
Kolín  29.08.99
Čtyřboj 1991 Laubová Žaneta, 96
(8.72-1.47(v)-52.20(m)-3:12.7) 
Svitavy 24.05.12
Sedmiboj 5160 Bažoutová Klára, 02
(14,73-1.57-12.80-25,83-5.63-39,38-2:32.05)
Kolín 1.-.2.6.2018
4x60m 31,06 Kalousová 99, Tichá 99,
Spívalová 00, Šustrová 00
Jablonec nad Nisou  02.06.15
4x100m 50,87 Malinová 75, Zemanová 74,
Laštovková 74, Julišová V. 74
Ostrava 15.06.91
4x200m 1:54,12 Benová 84, Šoubová 94,
Jindrová 84, Mašková 83 
Chrudim  28.06.99
4x400m 4:19,3 Glozarová 72, Doucková 71,
Krčmářová 72, Zvěřinová 73
Turnov 25.06.88
400x300x200x
100m
2:32,0 Picková 88, Šidáková 89,
Půlpánová 87, Medková 90 
Hradec Králové  26.06.04
Dorostenky (ročník 2001 – 2002)
Hala (k 31.12.2018)
50m 6,88 Julišová Vladimíra, 74 Praha 02.02.91
6,6 Bažoutová Klára, 02 Chrudim 08.01.18
60m 7,68 Ficková Lenka, 82  Praha  27.02.99
200m 24,60 Ficková Lenka, 82  Praha  07.02.99
300m 44,56 Vlachová Andrea, 90  Praha 17.01.06
400m 61,35 Valentová Dominika, 92  Praha  16.02.08
600m 1:44,3 Šmídová Květa, 92 Praha 18.01.08
800m 2:24,44 Krčmářová Jolana, 72 Jablonec nad Nisou 06.02.88
50m přek. 7,69 Gruberová Vlasta, 76 Ostrava 13.02.93
60m přek. 8,95 Bažoutová Klára, 02 Jablonec nad Nisou 04.02.18
60m přek. – Ž 10,20 Jandová Diana, 91  Pardubice  01.02.07
Chůze 3000m 18:39,76 Jeníčková Michaela, 92 Praha 10.02.08
Výška 1,65 Moravcová Iva  Praha  24.02.01
1,65 Poňková Taťána, 61 Praha 28.01.78
Dálka 5,98 Gruberová Vlasta, 76 Ostrava 13.02.93
Tyč 3,45 Linhartová Vendula, 83  Pardubice  22.01.00
Trojskok 10,01 Kiššová Kristýna, 90  Pardubice  28.01.06
Koule 3kg 14,25 Gruberová Vlasta, 76 Ostrava 13.02.93
Pětiboj 3759 Gruberová Vlasta, 76
(9.03-1.58-14.07-5.65-2:37.67)
Praha 27.02.93
Juniorky (ročník 1999 – 2000) a ženy (ročník 1998 a starší)
Dráha (k 31.12.2018)
100m 11,7 Ficková Lenka, 82   Kolín 01.05.99
11,84 Ficková Lenka, 82  Praha 22.05.99
200m 23,88 Ficková Lenka, 82   Bydhošť  17.07.99
400m 54,73 Glozarová Denisa, 72 Třinec 05.07.97
500m 1:23,16 Šmídová Květa, 92 Praha 08.05.15
800m 2:11,32 Glozarová Denisa, 72 Wolfsberg 25.07.98
1000m 3:07,2 Dubová Marta, 59 Turnov 06.08.78
1500m 4:41,10 Dubová Marta, 59 Praha 05.07.81
3000m 10:13,4 Bidmonová Helena, 62 Praha 30.06.79
5000m 17:59,5 Bidmonová Helena, 62 Praha 11.08.82
10000m 40:51,1 Kalná Jitka, 75 Pardubice 05.02.14
Půlmaratón (21097) 1:33:17 Markéta Hronová, 90 Hradec Králové 09.10.16
Maratón (42195m) 2:52:56 Bidmonová Helena, 62 Košice 03.10.82
100m přek. 15,03 Gruberová Vlasta, 76 Praha 20.06.92
400m přek. 64,52 Krejčíková Martina, 71 Praha 17.06.95
3000m přek. 12:42,04 Kalná Jitka, 75 Pardubice 13.06.12
Výška 1,77 Rejhová Gabriela, 75 Čáslav 04.09.99
Dálka 5,98 Gruberová Vlasta, 76 Praha 23.05.92
Trojskok 12,89 Gruberová Vlasta, 76 Zofingen 02.07.94
Tyč 3,50 Linhartová Vendula, 83 Kladno 19.05.01
Koule 4kg 12,97 Gruberová Vlasta, 76 Pardubice 27.05.95
Oštěp 600g 45,00 Poláčková Radka, 76 Ostrava 03.06.98
Disk 1kg 48,61 Tichá Barbora, 99 Halle (DE) 26.05.18
Kladivo 4kg 41,68 Tichá Barbora, 99 Ostrava 01.07.18
Vrhačský trojboj 1881 Tichá Barbora, 99
(12.26-29.43-44.25)
Chrudim 18.10.17
Sedmiboj 5154 Gruberová Vlasta, 76
(15.08-1.60-12.40-26.42-5.84-44.46-2:39.05)
Praha 11.-12.06.94
4x100m 50,87 Malinová 75, Zemanová 74,
Laštůvková 74, Julišová 74
Ostrava 15.06.91
50,87 Glozarová 72, Krejčíková 71,
Machová 76, Kubínová 78
Praha 18.06.94
4x400m 4:11,0 Smetánková 78, Musilová 78,
Machová 76, Karlíčková 73
Praha 06.06.92
Juniorky (ročník 1999 – 2000) a ženy (ročník 1998 a starší)
Hala (k 31.12.2018)
50m 6,78 Julišová Vladimíra, 74 Ostrava 11.12.89
60m 7,56 Ficková Lenka, 82 Praha 09.02.00
200m 24,12 Ficková Lenka, 82 Praha 20.02.00
300m 46,41 Šmídová Květa, 92 Praha 16.01.15
400m 55,61 Ficková Lenka, 82 Praha 12.02.00
500m 1:23,75 Šmídová Květa, 92 Praha 16.01.15
800m 2:19,0 Dubová Marta, 59 Praha 11.02.79
1500m 4:45,9 Dubová Marta, 59 Jablonec nad Nisou 10.12.79
3000m 10:53,08 Švorcová Kateřina, 81 Praha 20.02.00
50m přek. 7,69 Gruberová Vlasta, 76 Ostrava 13.02.93
60m přek. 9,06 Gruberová Vlasta, 76 Praha 04.03.94
Výška 1,68 Poňková Taťána, 61 Chrudim 11.03.81
Dálka 6,00 Ficková Lenka, 82 Praha 19.02.00
Trojskok 12,13 Gruberová Vlasta, 76 Jablonec nad Nisou 27.02.94
Tyč 3,60 Linhartová Vendula, 83 Praha 24.01.01
Koule 4kg 13,11 Tichá Barbora, 99 Praha 17.02.18
Pětiboj 3642 Gruberová Vlasta, 76
(9.06-1.58-12.59-5.65-2:38.58)
Praha 05.03.94