Úspěch chrudimské atletiky v anketě Nejúspěšnější sportovec Chrudimska 2019

Zaplněné Divadlo Karla Pippicha v Chrudimi bylo ve středu 19.2.2020 svědkem vyhlášení  Nejúspěšnějšího sportovce Chrudimska 2019. Atletika Chrudim proměnila své 3 nominace ve 3 vítězství.

 

 

 

 

Pomyslnou korunu pro Nejúspěšnějšího sportovce Chrudimska 2019 získala Barbora Tichá za vítězství v hlasování veřejnosti CENA FANOUŠKŮ a vítězství v kategorii JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ. V té porazila druhého Jiřího Škodného z SDH Morašice a třetího Ondřeje Kesnera z MFK Chrudim. Barbora posbírala nejvíce hlasů ze všech nominovaných za to, že získala titul Mistr ČR do 22 let v hodu diskem (46,47 m).

Barbora Tichá- 1. místo – JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ a CENA FANOUŠKŮ

Nejúspěšnějším sportovcem Chrudimska 2019 v kategorii JEDNOTLIVCI MLÁDEŽ se stala Klára Bažoutová. Před druhým Jiřím Bouškou ze Šachového oddílu Hlinsko a třetím Vojtěchem Vašákem z Karate klubu Lichnice. Klára si toto ocenění zasloužila za titul Mistr ČR v sedmiboji dorostenek (5428 b.) a 3x 3. místo na MČR dorostenek (hala pětiboj – 3621 b. a vrh koulí 13,24 m, na dráze skok daleký 568 cm), reprezentovala na Evropském festivalu olympijských nadějí do 17 let v Baku.


Klára Bažoutová – 1. místo – JEDNOTLIVCI MLÁDEŽ

Ani v kategorii MASTERS nevyšla Atletika Chrudim naprázdno. Tu vyhrál Karel Fiedler před Petrem Vladykou z FK ERA-PACK Chrudim. Vítězství získal Karel za 2. místo na ME v Jessolu v kat. 70-74 let ve skoku o tyči s výkonem 2,90 m.


Karel Fiedler – 1. místo – MASTERS
 

VŠEM OCENĚNÝM GRATULUJEME

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp