Zpravodaj řídícího soutěže KP družstev přípravek po 1. kole

První kolo KP družstev přípravek naší skupiny B se uskutečnilo 18.5.2022 ve Vysokém Mýtě. Závodů se zúčastnilo á 5 družstev (35 chlapců a 36 dívek). Závody proběhly za příznivého, slunečného počasí. Běhy měřeny necertifikovanou el. časomírou. Výsledky byly zveřejněny na webu ČASu večer 18.5.2022. Při kontrole s originály zápisu chybí v hodu míčkem Severová Barbora. Hodila 16.22 a umístila se na 27. místě. Pořádající klub zajistí u p. Smetany (ČAS) opravu. Byl dostatečný počet rozhodčích, závody trvaly od 15ti do 18ti hodin. Jedinou „chybou na kráse“ byl probíhající trénink fotbalistů od 17ti hod. na hlavní ploše. Doporučuji přijmout opatření, která jsou zcela běžná v ostatních klubech při mistrovských utkáních.