Zhodnocení 2. kola KP družstev st. žákyň

2. kolo KP družstev staršího žactva proběhlo v neděli 5. 6. 2022 ve Svitavách. Žákyně Atletiky Chrudim obsadily 2. místo za dívkami ŠAKu Parbubice o 16,5 bodu.
Celkově nejvyšším bodovým ziskem přispěla Tereza Medunová /22,5 bodu/. Výborný výkon předvedly Nikola Chourová a Veronika Kapitolová v premiérovém běhu na 1500 m př., Eliška Štrupová v hodu kladivem (43,55). Jedenácti body za vítězství přispěla také Gabriela Menclová /tyč 3,05/.

Gratulujeme všem závodnicím k dosaženým osobním rekordům.

Další kolo se uskuteční 19. 6. opět ve Svitavách.
Disciplíny pro toto kolo jsou: 60 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 4×60 m, výška, dálka, tyč, koule, disk, kladivo.

Výsledky 2. kola
# ODDÍL BODY HL.BODY
1. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 180,25 9
2. Atletika Chrudim, z.s. 163,75 8
3. TJ Svitavy, z. s. 98,75 7
4. AC Pardubice 89,00 6
5. TJ Jiskra Litomyšl 68,50 5
6. Hvězda Pardubice z.s. 40,00 4
7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27,50 3
8. AC Vysoké Mýto z.s. 26,25 2
9. AC Choceň, spolek 24,00 1
Celkové pořadí po 2 kolech
# ODDÍL HL.BODY BODY
1. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 18 372,25
2. Atletika Chrudim, z.s. 16 315,75
3. TJ Svitavy, z. s. 14 199,75
4. AC Pardubice 12 179
5. TJ Jiskra Litomyšl 10 124,5
6. Hvězda Pardubice z.s. 8 80
7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6 66,5
8. AC Vysoké Mýto z.s. 4 58,25
9. AC Choceň, spolek 2 46
Bodování našich atletek
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Medunová, Tereza 08 Atletika Chrudim, z.s. 22,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 5 4.90 6,00
výška – Žákyně 3= 1.54 7,50
200 m př. – Žákyně, Běh 01 2 32.14 9,00
2 Štorková, Anna 07 Atletika Chrudim, z.s. 18,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 7 4.82 4,00
tyč – Žákyně 5 2.55 6,00
200 m př. – Žákyně, Běh 01 3 32.39 8,00
3 Mencová, Magdaléna 07 Atletika Chrudim, z.s. 14,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 4 4.97 7,00
tyč – Žákyně 4 2.65 7,00
4 Štrupová, Eliška 08 Atletika Chrudim, z.s. 13,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 3kg – Žákyně 1 43.55 11,00
koule 3kg – Žákyně 9 08.45 2,00
5 Menclová, Gabriela 07 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 1 3.05 11,00
6 Bílková, Eliška 07 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 9 25.48 2,00
dálka – Žákyně 9 4.81 2,00
60 m – Žákyně, Finále A 5 08.16 6,00
7 Straková, Melánie 08 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 3kg – Žákyně 2 37.10 9,00
8 Vašíčková, Magdaléna 08 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Žákyně, Běh 02 1 20.03 6,00
60 m – Žákyně, Finále B 2 08.35 3,00
9 Klodnerová, Karolína 07 Atletika Chrudim, z.s. 8,25
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 3 2.65 8,00
výška – Žákyně 10= 1.37 0,25
10 Chourová, Nikola 08 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
1500 m př. – Žákyně 3 6:13.68 8,00
11 Kapitolová, Veronika 08 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
1500 m př. – Žákyně 4 6:18.27 7,00
12 Příkaská, Daniela 08 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 6 27.90 5,00
13 Štěpánková, Klára 09 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Žákyně, Běh 05 2 20.05 5,00
14 Linhartová, Pavlína 08 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
disk 0,75kg – Žákyně 10 20.83 1,00
60 m – Žákyně, Finále B 1 08.28 4,00
15 Pohnerová, Nikol 08 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
200 m př. – Žákyně, Běh 02 4 38.32 2,00
16 Letochová, Barbora 07 Atletika Chrudim, z.s. 1,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 8= 2.05 1,50
17 Mihulková, Leontýna 08 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 10 4.76 1,00

Monika Štěpánková

Celkové výsledky na https://online.atletika.cz/vysledky/52579.

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
0
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
0
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp
0