Závěrečné hodnocení starších žáků

Hodnocení 4. kola družstev starších žáků – Ústí nad Orlicí 08.09.2019

Čtvrtého kola v Ústí nad Orlicí se zúčastnilo 18 chlapců. Bohužel chyběli velké opory Pavlata, Kubant, Novák, Brokl, Štrup, Smejkal, Venhart a spoustu dalších členů družstva. Přesto chlapci toto kolo vyhráli o pouhé 4 body a stali se tak celkovými vítězi Krajského přeboru pro rok 2019. Samozřejmě si zajistili účast v Mistrovství Čech družstev.

 
Pořadí ve 4.kole

1.       Atletika Chrudim                      207

2.       Hvězda Pardubice                    203

3.       ŠAK Pardubice                        101,5

4.       AC Pardubice                            51,5          

5.       TJ Jiskra Litomyšl                      28

6.       Atletika TJ Sokol Žamberk       24

7.       AC Vysoké Mýto                         11

Celkové pořadí KP 2019

1. Atletika Chrudim     909.50  pomocných bodů 27 hlavních bodů
2.Hvězda Pardubice     857.00                           25
3.ŠAK Pardubice         424.50                             20
4.AC Pardubice           152.50                              13
5.Atl.TJ Sok Žamberk  110,00                             11
6.TJ Jiskra Litomyšl     105.00                              8
7.AC Vysoké Mýto         80.50                              6

První místo:

Šindler Jakub                   tyč                         2.56

Druhá místa:

Bednář Matěj                   výška                    1.63

Groulík Rostislav              tyč                        2.56

Škvrně Antonín                disk 1kg               27.89

Holický Vít                       kladivo 4kg          30.38

Holický Vít                       oštěp 600g          38.81

Třetí místa:

Štěpánek Jiří                    3000m                11:47,70

Hroch Filip                        tyč                      1.96

Lorenčík Kryštof                oštěp 600g         38.27

Šindler Jakub                    koule 4kg           10.92

Hroch, Lorenčík, Těšák, Zíta 4x300m           3:11.93

Body získané družstvem v jednotlivých disciplínách

60m                  0

150m                0              

800m                7

3000m              8

200m přek.      24

Dálka                7

Výška              22

Tyč                  35

Oštěp              22

Koule              22

Disk                18

Kladivo            27

4x300m           15

 

Hodnocení Finále Čech družstev starších žáků – Pardubice 14.09.2019

Finále Mistrovství Čech v Pardubicích se zúčastnilo pouze 14 chlapců. Z tradičních opor chyběli Pavlata, Brokl, Štrup, Smejkal, Venhart, Šindler, ostatní neměli výkonnost na tuto úroveň soutěže. Z 10 kvalifikovaných týmu obsadili chlapci solidní 5. místo.

Pořadí družstev
               Oddíl           Body
1.       Sokol Kolín           206
2.       AC Tepo Kladno           179
3.       AC Mladá Boleslav           155,5
4.       Hvězda Pardubice           114
5.       Atletika Chrudim           100,5
6.       AC Turnov             91
7.       Sokol Hradec Králové             64
8.       Spartak Třebíč             62
9.       Sokol Velké Meziříčí             52
10.     Lokomotiva Trutnov             21
Druhé místo:

Novák Daniel             3000m               10:14.13

Třetí místo:

Holický Vít                 oštěp 600g         40.93

Body získané družstvem v jednotlivých disciplínách

60m        0       100m př.              3                             Koule                    10

150m      0       200m přek.           1                             0štěp                    18

300m      0      1500m přek.          6                             Disk                        3

800m     11      Dálka                    4                             Kladivo                   6

1500m   11      Výška                    0,5

3000m     9     Tyč                         9

4x60m     0

4x300m   3

Bodování starších žáků 2019
Poř. Příjmení a jméno 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo M Čech celkem
1. Brokl Michal  27 19 26 N 17 89
2. Šindler Jakub  11 17 22 26 N 76
3. Štrup Přemysl 23 27 19 N 6 75
4. Lorenčík Kryštof 11,25 16,25 14,25 17 11,75 70,5
5. Bednář Matěj  17 N 22 21 7,5 67,5
6. Holický Vít 11,25 N 19,25 21 8 59,5
7. Pavlata Dominik 26,5 27 N N N 53,5
8. Smejkal Filip 14 19,25 20 N N 53,25
9. Škvrně Antonín N 14 11 21 N 46
10. Hroch Filip 12 6,75 14,25 10 N 43
11. Štěpánek Jiří  7,25 4,75 12 14,75 4 42,75
12. Kubant Matěj  12 18,5 N N 9 39,5
13. Kašpárek Matouš 3 9 11,25 14 N 37,25
14. Zábranský Jan  8,25 8,25 8,25 N 10,75 35,5
15. Jirásek Stanislav  11 14,25 N 10 N 35,25
16. Zelený Tomáš 10,25 N 7 10 0 27,25
17. Novák Daniel  17,25 N N N 9,75 27
18. Výšek Dominik 5,25 1 4,25 12 1,75 24,25
19. Venhart Jáchym 7 9 8 N N 24
20. Štěpánek Pavel  6,25 7 N 7 3 23,25
21. Groulík Rostislav N N N 10,75 6 16,75
22. Vanžura David N 13,75 N N N 13,75
23. Těšík Matyáš N N 2,25 7 N 9,25
24. Oplíštil Jindřich N N N N 6 6
25. Klodner Matěj Pavel N 5,25 N N N 5,25
26. Zíta Ondřej N N 1,25 2 N 3,25
27. Tesárek Kamil  N N 1 1,75 N 2,75
28. Pohner Daniel 2 N N N N 2
  Pollák Jan N N N N N  
  Podzemský Jan N N N N N  
  Kosina Matěj N N N N N  
  Holý Michal N N N N N  
  Čapek Matyas N N N N N  
  Burkoň Vítězslav N N N N N  
  Breiter Jan N N N N N  
  Bažout Adam N N N N N  

N – neúčast

MS – mimo soutěž

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
0
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
0
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp
0