Úspěšná sezona 2022 starších žákyň v soutěži družstev

Družstvo starších žákyň Atletiky Chrudim zakončilo závodní sezonu na dráze účastí na Mistrovství České republiky v Třinci.

Po skvělém stříbrném umístění v krajské konkurenci devíti týmů postoupila děvčata na Mistrovství Čech, které se konalo v Novém Městě nad Metují 10. 9. 2022. I v této konkurenci se děvčata dokázala prosadit, zabojovala a odvážela si domů medaile za 3. místo a postup na metu nejvyšší – účast na Mistrovství ČR, které hostil 1. 10. 2022 Třinec.

V konkurenci nejlepších týmů z celé republiky se body sbíraly obtížně. Ale už sama účast na této akci byla odměnou za úsilí a odvedenou práci během celé sezony.

Gratulujeme dívkám k dosaženým výsledkům a skvělému umístění, 10. místu, v celé soutěži.

Velký dík patří také trenérům a rodičům za podporu a fandění v jednotlivých kolech.

Výsledky – Mistrovství ČR družstev starších žákyň, Třinec 1. 10. 2022
# ODDÍL BODY
1. Atletika Poruba z.s. 148,00
2. SSK Vítkovice, z.s. 130,00
3. ASK Slavia Praha 127,00
4. TJ Spartak Třebíč, spolek 121,00
5. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 119,00
6. TJ Sokol Kolín-atletika 102,00
7. TJ Dukla Praha 94,00
8. TJ Sokol Opava 92,50
9. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 71,00
10. Atletika Chrudim, z.s. 59,50
11. Hvězda Pardubice z.s. 0,00
Bodování našich atletek – Třinec 1. 10. 2022
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Štrupová, Eliška 08 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 3kg – Žákyně 1 43.05 11,00
koule 3kg – Žákyně 10 09.71 1,00
2 Menclová, Gabriela 07 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 2 3.10 9,00
3 Medunová, Tereza 08 Atletika Chrudim, z.s. 6,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
100 m př. – Žákyně, Běh 02 2 16.06 1,00
tyč – Žákyně 6= 2.80 4,50
výška – Žákyně 10 1.47 1,00
4 Štorková, Anna 07 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 5 2.90 6,00
5 Kapitolová, Veronika 08 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
1500 m př. – Žákyně 6 5:56.73 5,00
6 Hajdu, Natálie 08 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Žákyně 6 1.55 5,00
7 Chourová, Nikola 08 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
1500 m př. – Žákyně 7 5:56.83 4,00
8 Štěpánková, Klára 09 Atletika Chrudim, z.s. 3,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 8 4.91 3,00
9 Straková, Melánie 08 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 3kg – Žákyně 9 29.86 2,00
10 Klodnerová, Karolína 07 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 10 2.50 1,00
11 Remešová, Natali 08 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
800 m – Žákyně 10 2:47.49 1,00
Štafeta 4 x 60m – Třinec 1. 10. 2022
UMÍ. JMÉNO VÝKON BODY
1 Mazzolini, Šímová, Pluskalová, Ministrová 30.44 11.00
2 Suková, Paličková, Beauchamp, Sýkorová 30.53 9.00
3 Mitysková, Neumanová, Trojanová, Mikulášová 30.57 8.00
4 Říhová, Kvapilová, Bajerová, Ouhrabková 30.89 7.00
5 Balcerová, Matysová, Vaňková, Vlčková 31.17 6.00
6 Mihulková, Bílková, Linhartová, Štěpánková 31.19 5.00
7 Juřicová, Benešová, Szitásová, Stachová 31.70 4.00
8 Andrlová, Burešová, Pavlíčková, Zajícová 31.82 3.00
9 Bokiy, Polášková, Mertová, Zádrapová 31.83 2.00
10 Čechová, Miklovičová, Pletichová, Stoklasová 31.86 1.00
11 Bastová, Šteflová, Ruferová, Machková 31.94  
12 Koňaříková, Kolčářová, Václavíková, Bartoňová 31.95  
13 Mozgová, Matyáš, Zvoníčková, Rudolfová 32.60  
14 Bartošová, Bradová, Holušová, Křempková 32.64  
15 Bartoníčková, Čížková, Dvořáková, Novotná 32.70  
16 Čadková, Podhorská, Turková, Fojtíková 32.73  
17 Klímová, Fryčová, Olivíková, Straková 32.74  
18 Hajdu, Letochová, Klodnerová, Menclová 32.94  
19 Kollmannová, Kratochvílová, Kovandová, Kučeríková 33.08  
20 Majkráková, Jurošová, Zahradníková, Kožuchová 33.88  
21 Kakosová, Kubová, Haneflová, Kroužková 34.50  
22 Bulířová, Müllerová, Dušková, Bílková 34.60  
23 Jičínská, Tesnerová, Rojková, Parůžková 35.26  
24 Petrušková, Münsterová, Vaňková, Zvonková 35.88  

Kompletní výsledky na Atletika.cz

Tabulka bodování starších žákyň – sezona 2022
    1. kolo 8. 5. 2. kolo 5. 6. 3. kolo 19. 6. 4. kolo 4. 9. M Čech 10.9. M ČR 1. 10. CELKEM
    Chrudim Svitavy Svitavy Ústí n. Orl. N. M. n. M. Třinec  
Medunová Tereza 24 22,5 19 14 25 6,5 111
Štorková Anna 18 21 26 17 6 88
Štrupová Eliška 18 13 20 16 3 12 82
Menclová Gabriela 12 13 12 12 11 9 69
Bílková Eliška 17,5 10 12 14,5 0 1,25 55,25
Klodnerová Karolína 10,75 8,25 8,75 11,75 5 1 45,5
Straková Melánie 10 9 8,75 9 6 2 44,75
Mencová Magdaléna 14,75 14 N 7,75 8 0 44,5
Chourová Nikola 6 10 8,75 6,75 8 4 43,5
Mihulková Leontýna 10,75 3 13,75 9,25 4 1,25 42
Kapitolová Veronika 8,75 3 9,75 9,5 5 36
Hajdu Natálie 3,5 1,75 6,5 8,25 8,5 5 33,5
Linhartová Pavlína 10,5 5 4 10 2,5 1,25 33,25
Štěpánková Klára 5 N 14 7 4,25 30,25
Vašíčková Magdaléna 0,5 10,75 3,5 9,75 2,5 0 27
Letochová Barbora 1,5 3,5 4 7 0 16
Příkaská Daniela 0,5 5 5 0 0 0 10,5
Remešová Natali N 8 1 1 10
Kožíšková Anna 8,75 N N N N 8,75
Procházková Sabina  0,5 1,75 0,5 2,75 0,5 0 6
Vávrová Veronika 3 2 N N N N 5
Zemánková Lenka 2,75 N N N 2,75
Pohnerová Nikol 2 0,5 N 0 N 2,5
Kožíšková Tereza 1 N N N N 1
Pertlíková Alena N N N N 0
Chmelenská Andrea N N N N 0
Kratochvílová Anna 0 N N N 0
Fifikova Ema Marie N N N N 0
Černá Evelína N N N N 0
Marková Jana N N N N 0
Hašková Karolína Anna 0 N 0 N N 0
Košinová Marie N N N N 0
Pešková Natálie N N N N 0
Brotanová Renata N N N N 0
Součková Světlana N N N N 0

Monika Štěpánková

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin