Tyčkařky Lucie Dvořáková a Sára Kulhavá na halovém M ČR M+Ž 2023

O víkendu 18. a 19.02. se v Ostravě uskutečnilo halové M ČR mužů a žen v atletice. Na základě dosavadních výsledků si účast mezi 14 nominovaných (technické disciplíny) zajistily tyčkařky Lucie Dvořáková a Sára Kulhavá. Dále dva absolventi sportovních tříd v Chrudimi, kteří již startují za jiné oddíly.

Pro Atletiku Chrudim zde pěkné 4. místo vyskákala Lucie Dvořáková, která překonala rovné 4metry (jedná se o její třetí nejlepší výkon v dosavadní sportovní éře). Bohužel měla trochu smůlu v tom, že výkon 4.00 stačil i na 3. místo, ale Lucka měla více nezdařených pokusů.

Prvním rokem juniorka Sára Kulhavá se umístila na 11. místě výkonem 3.60. Je to její nový halový osobní rekord. Škoda, že další postupná výška byla o 20cm výše. Další šanci o vylepšení osobního rekordu bude mít Sára příští sobotu při tzv. GIGANT M ČR (dorost + junioři) rovněž v Ostravě. Budeme držet palce.

Z absolventů chrudimských „sportovek“ tituly Mistra ČR získali tyčkař David Holý (USK Praha) v osobním rekordu 5.50 a ve vrhu koulí kladivářka Adéla Korečková výkonem 14.01 (Hvězda Pardubice).

Blahopřejeme k dosaženým výkonům a děkujeme za reprezentaci klubu a města Chrudim.

V Chrudimi 19.02.2023

Karel Fiedler

Kompletní výsledky na Atletika.cz

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp