Tréninky pro atlety v době karantény

Současná krize a omezení pohybu se projevují i na možnosti tréninku. Je to těžká doba pro atlety i trenéry. Nemůžeme se potkávat na stadionu osobně, a jsme tak odkázáni na trénování v domácích podmínkách. Český atletický svaz proto připravil pro ty kteří chtějí, i v době této krize, sportovat, rady a tipy jak na to v domácím prostředí.

Tipy pro rodiče těch nejmenších atletů

Atletika pro děti a Atletika pro rodinu pro vás společně s jejich kvalifikovanými trenéry připravili sérii videí, rad a tipů, podle kterých si můžete společně s dětmi zasportovat v domácím prostředí. Vše najdete na https://www.atletikaprorodinu.cz/ a https://www.atletikaprodeti.cz/.
Sledovat je můžete i na Facebooku  #PohybovaGramotnost .

Top 8 tipů pro trenéry na distanční trénink

Omezení sportovat v takovém rozsahu nikdo z nás nepamatuje. Oddělení mládeže + VT SCM ČAS proto vytvořilo 8 tipů pro distanční trénink, které Vám pomůžou uchovat kvalitu tréninků při distanční či neosobní formě trénování v atletice.

 

 

 

Tréninky v době karantény

Dochází vám nápady jak trénovat v domácím prostředí? Nezoufejte, atletický svaz připravil seznam videí na Youtube podle kterých můžete trénovat v době karantény. Videa jsou přehledně rozdělena na běžecký trénink, posilovací cviky, zpevňovací cviky, protahovací cviky, balanční cviky, kompenzační cvičení a výuková videa.

 

 

 

26.3.2020 Atletický svaz spustil novou sérii videí pro atlety s názvem „Hýbeme se s atlety“. Naši reprezentanti pro vás natočili videa, jak si můžete zacvičit a zůstat v kondici z vašeho domova. Videa najdete na Youtube. Sledovat je můžete i na Facebooku #hybemesesatlety #atletikanadoma.

Atletické kvízy 2020

V době karantény a nouzového stavu Atletický svaz pro Vás, atletické nadšence připravil smysluplnou zábavu. Postupně zveřejňuje různé atletické kvízy. Snad Vás budou bavit a třeba i obohatí. Zapojit se můžete ZDE.

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp