Stříbro z MČR pro Lucii Dvořákovou

O víkendu 15. – 16.02.2020 se v Ostravě uskutečnil tzv. „Gigant mistrovství ČR v halové atletice“ kategorie dorostu a juniorů. Mezi šestnáct nejlepších z celé ČR se na základě výkonnosti nominovala 4 děvčata z Atletiky Chrudim. Nejvíce se dařilo dorostence Lucii Dvořákové, která se umístila na 2. místě a získala stříbrnou medaili ve skoku o tyči výkonem 3.46. Vícebojařka juniorka Klára Bažoutová se nominovala ve třech disciplinách a dosáhla těchto umístění: 5. ve vrhu koulí 11.65 + 6. na 60m překážek 8.88 ( R. 8.85), 13. ve skoku dalekém 5.26. U Kláry nutno podotknout, že před týdnem absolvovala mistrovský 5tiboj (3.místo – 3.717 bodů) a ještě ho „cítila” v nohách. Vůbec ji nevyšla dálka, když o.r. má 5.80. Jedenáctá skončila juniorka Tereza Mervartová v běhu na 800m časem 2:22.47. Dorostenka Karolína Netíková získala 14. místo v trojskoku výkonem 10.65m. Kompletní výsledky na Atletika.cz.

Děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu a blahopřejeme k dosaženým výkonům.