Sportovní Kemp vítězů míří opět do Chrudimi!

Máme pro vás skvělé zprávy! Sportovní Kemp vítězů se letos vrací do Chrudimi s nabídkou nezapomenutelného letního zážitku pro děti. Připravili jsme pro vás pestrý program plný sportovního tréninku, zábavy a vzdělávání.

Sportovní trénink podle unikátní metodiky Kempu vítězů

Unikátní tréninková metodika, vyvinutá českými olympioniky Adamem a Denisou Helceletovými, je základem Kempu vítězů. Zaměřuje se na všeobecný sportovní a pohybový rozvoj dětí, aby byla podpořena jejich fyzická kondice a dovednosti. Na Kempu vítězů se děti naučí novým technikám a zlepší své sportovní schopnosti.

Patron kempu olympionik David Svoboda

Patronem Kempu vítězů je olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. David je mistr Evropy, několikanásobný medailista z Mistrovství světa a držitel světového rekordu. Bude osobně přítomen a sdílet své zkušenosti s účastníky KV.

Zábavný tematický program

Kromě sportovního tréninku kemp nabízí i zábavný tematický program, který dodá kempu nádech dobrodružství a soutěživosti. Děti se budou zapojovat do her, soutěží a dalších aktivit, které je nejen baví, ale také rozvíjejí jejich týmovou spolupráci a komunikační dovednosti.

Výuka angličtiny hravou formou

Další výhodou kempu je výuka angličtiny hravou formou. Prostřednictvím různých her, písniček a interaktivních aktivit se děti naučí základy anglického jazyka a získají jistotu v jeho používání. Spojení sportu a jazykového vzdělávání je pro nás důležité.

Zdravá a chutná strava

Samozřejmostí je také zdravá a chutná strava, která je připravována s ohledem na výživové potřeby dětí. Pečlivě vybrané jídla zajišťují správný energetický přísun a zároveň dbají o pestrost a kvalitu surovin.

A hlavně vzpomínky na celý život

V neposlední řadě jde o to, aby si děti z Kempu vítězů odnesly vzpomínky na celý život. 

Více informací i registraci najdete na webu: https://sport.kempvitezu.cz/akce/76-chrudim-2023

Registrovat své dítě můžete ZDE

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp