Ohlédnutí za 1. kolem družstev mladšího žactva

Ve středu 9. 6. 2021 se na pardubickém stadionu uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva.

Začátek závodů byl ovlivněn silným deštěm, ale i přes nepřízeň počasí si zde vytvořili mladí závodníci a závodnice řadu osobních rekordů.

Mladší žákyně

Dívky si z prvního kola odvezly jasné vítězství. Podařilo se jim nasbírat 233 bodů, když druhé v pořadí, dívky Hvězdy Pardubice, za nimi zaostaly o 147 bodů.

Tabulka pořadí a bodového zisku po 1. kole:
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. Atletika Chrudim, z.s. Ml. žákyně 233,00
2. Hvězda Pardubice z.s. Ml. žákyně 86,00
3. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Ml. žákyně 83,50
4. AC Pardubice Ml. žákyně 64,50
5. AC Vysoké Mýto z.s. Ml. žákyně 33,00
6. Tělocvičná jednota Sokol Holice Ml. žákyně 3,00
Tabulka bodového zisku jednotlivých závodnic:
# JMÉNO BODY
1 Medunová, Tereza 31,00
2 Součková, Světlana 29,00
3 Štěpánková, Klára 24,00
4 Kapitolová, Veronika 19,00
5 Košinová, Marie 17,50
6 Štrupová, Eliška 15,00
7 Mihulková, Leontýna 14,75
8 Hajdu, Natálie 14,25
9 Kožíšková, Tereza 13,75
10 Vrbková, Sofie 13,00
11 Straková, Melánie 10,75
12 Linhartová, Pavlína 8,00
13 Pešková, Natálie 5,00
14 Chourová, Nikola 5,00
15 Vašíčková, Magdaléna 4,00
16 Procházková, Sabina 4,00
17 Pohnerová, Nikol 3,00
18 Házová Silvie 1,00
19 Marková Jana 1,00
Výkony a bodové zisky u jednotlivých závodnic:
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Medunová, Tereza 08 Atletika Chrudim, z.s. 31,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 1 4.62 11,00
výška – Ml. žákyně 2 1.35 9,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 1 10.46 11,00
2 Součková, Světlana 08 Atletika Chrudim, z.s. 29,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žákyně 05 1 21.32 9,00
výška – Ml. žákyně 1 1.43 11,00
60 m – Ml. žákyně, Finále A 2 08.56 9,00
3 Štěpánková, Klára 09 Atletika Chrudim, z.s. 24,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 4 4.37 7,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 2 10.62 9,00
60 m – Ml. žákyně, Finále A 3 08.76 8,00
4 Kapitolová, Veronika 08 Atletika Chrudim, z.s. 19,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žákyně 03 1 22.02 6,00
oštěp 400g – Ml. žákyně 2 23.19 9,00
dálka – Ml. žákyně 7 4.00 4,00
5 Košinová, Marie 08 Atletika Chrudim, z.s. 17,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
800 m – Ml. žákyně 6 2:52.65 5,00
výška – Ml. žákyně 5 1.25 6,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 4 11.73 6,50
6 Štrupová, Eliška 08 Atletika Chrudim, z.s. 15,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 400g – Ml. žákyně 5 21.71 6,00
koule 2kg – Ml. žákyně 2 09.48 9,00
7 Mihulková, Leontýna 08 Atletika Chrudim, z.s. 13,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žákyně 04 2 22.28 1,00
800 m – Ml. žákyně 8 2:54.20 3,00
dálka – Ml. žákyně 2 4.41 9,00
8 Hajdu, Natálie 08 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 400g – Ml. žákyně 6 20.41 5,00
výška – Ml. žákyně 4 1.30 7,00
9 Kožíšková, Tereza 08 Atletika Chrudim, z.s. 11,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 7 08.44 5,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 5 11.73 6,50
10 Vrbková, Sofie 09 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žákyně 06 1 22.13 3,00
výška – Ml. žákyně 3 1.30 8,00
11 Straková, Melánie 08 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 400g – Ml. žákyně 7 19.46 4,00
koule 2kg – Ml. žákyně 8 08.09 4,00
12 Linhartová, Pavlína 08 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 6 4.16 5,00
výška – Ml. žákyně 8 1.20 3,00
13 Pešková, Natálie 08 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 6 12.34 5,00
14 Chourová, Nikola 08 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 02 1 12.73 4,00
15 Vašíčková, Magdaléna 08 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
800 m – Ml. žákyně 7 2:54.07 4,00
16 Pohnerová, Nikol 08 Atletika Chrudim, z.s. 3,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 7 12.78 3,00
17 Procházková, Sabina 09 Atletika Chrudim, z.s. 3,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 8 3.91 3,00
Mladší žáci

Chlapci vybojovali celkové 2. místo s řadou osobních rekordů. Nejúspěšnější byl Kryštof Vrančík se ziskem 26 bodů pro družstvo.

Tabulka pořadí a bodového zisku po 1. kole:
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. AC Pardubice Ml. žáci 176,00
2. Atletika Chrudim, z.s. Ml. žáci 135,50
3. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Ml. žáci 92,00
4. Hvězda Pardubice z.s. Ml. žáci 85,00
5. Tělocvičná jednota Sokol Holice Ml. žáci 9,50
6. AC Vysoké Mýto z.s. Ml. žáci 0,00
Tabulka bodového zisku jednotlivých závodníků:
# JMÉNO BODY
1 Vrančík, Kryštof 26,00
2 Řehořek, Jiří 24,00
3 Burkoň, Radek 17,00
4 Řivnáč, Šimon 16,00
5 Pecháček, Petr 15,00
6 Louvar, Jakub 11,00
7 Pavlík, Šimon 8,75
8 Holík, Benjamín 6,25
9 Augusta, Antonín 4,25
10 Štěpán, Radek 3,00
11 Sedlák Jiří 2,25
12 Poláček, Matyas 2,00
Výkony a bodové zisky:
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Vrančík, Kryštof 08 Atletika Chrudim, z.s. 26,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žáci 05 1 20.92 9,00
oštěp 500g – Ml. žáci 3 27.23 8,00
60 m – Ml. žáci, Finále A 2 08.60 9,00
2 Řehořek, Jiří 08 Atletika Chrudim, z.s. 24,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Ml. žáci 5 25.30 6,00
koule 3kg – Ml. žáci 1 09.65 11,00
výška – Ml. žáci 4 1.30 7,00
3 Burkoň, Radek 08 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Ml. žáci 2 27.88 9,00
dálka – Ml. žáci 8 4.35 3,00
60 m – Ml. žáci, Finále A 6 08.93 5,00
4 Řivnáč, Šimon 08 Atletika Chrudim, z.s. 16,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
1500 m – Ml. žáci 2 5:12.85 9,00
koule 3kg – Ml. žáci 4 08.17 7,00
5 Pecháček, Petr 08 Atletika Chrudim, z.s. 15,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Ml. žáci 8 21.03 3,00
koule 3kg – Ml. žáci 3 08.73 8,00
výška – Ml. žáci 7 1.25 4,00
6 Louvar, Jakub 08 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žáci 6 4.46 5,00
60 m – Ml. žáci, Finále A 5 08.82 6,00
7 Pavlík, Šimon 08 Atletika Chrudim, z.s. 6,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Ml. žáci 6 21.97 5,00
výška – Ml. žáci 9= 1.15 1,50
8 Holík, Benjamín 09 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m př. – Ml. žáci 7 12.25 4,00
9 Štěpán, Radek 08 Atletika Chrudim, z.s. 3,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žáci 8 1.20 3,00
10 Augusta, Antonín 09 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žáci 9 4.18 2,00
11 Poláček, Matyas 08 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Ml. žáci 9 20.63 2,00

Kompletní výsledky na Atletika.cz.

Monika Štěpánková

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin