Oběžník dorostenců a dorostenek Atletiky Chrudim

Ahoj chlapci  a děvčata,

Skončila omezení po pandemii koronaviru a rozbíhá se hlavní atletická sezona včetně soutěží družstev. Oddíl přihlásil do KP i družstvo dorostenců a dorostenek. Není nás moc, proto je důležitá vaše 100% účast na závodech. Apeluji na vás, aby jste se „probudili ze zimního spánku“,  následných omezení ohledně koronaviru“ a začali na sobě „makat“. KP dorostenců a dorostenek proběhne společně s Královohradeckým krajem, kde přihlášená družstva zatím nejsou známa. Z Pardubického kraje startují 3 družstva dorostenců a 5 družstev dorostenek. Uskuteční se pouze dvě kola soutěže a vítěz postoupí do M Čech 26.9. do Třebíče. Bodovat bude 10 nejlepších sportovců. Tato kategorie je málo obsazována, tzn. většinou bodují všichni startující. Proto je velmi důležitá účast všech. Vedoucími našich družstev je u dorostenců Karel Fiedler, u dorostenek Martin Šulc.

Termíny a místa jednotlivých kol:

1.kolo: sobota 20.06.20 v Pardubicích – vzhledem k blízkosti Pardubic a rozvleklému časovému pořadu – zároveň juniorské kategorie (bude vyvěšen na webu ČASu v kalendáři) bude doprava individuální (účast pouze na své disciplíny), popř. hromadně vlakem. Tzn. nemusíte tam být po celou dobu závodu. Cestovné bude proplaceno na základě předložených dokladů.

2.kolo: sobota 29.08.20 v Novém Městě nad Metují – odjezd autobusem od letního stadionu v 7:30 hod.

Disciplíny: 

V každém kole: 100,200,400,800,110 (100)m přek.,300přek., výška, dálka, tyč, trojskok, koule, disk, kladivo, oštěp.

1. kolo: navíc 3000 a 4×100.

2. kolo: navíc  2000 přek. dorostenci , 1500 přek. dorostenky a 4×400..

Prosím, dejte nám nejdéle do 15.06.20 vědět, zda se závodů zúčastníte a jaké chcete jít disciplíny. V případě, že nebudete vůbec závodit, tak obratem. Vyplňte níže uvedený dotazník. Jmenovitá přihláška do závodů se dělá pět dní předem přes internet. Navíc musím s předstihem zajistit dopravu.

Naši nejlepší dorostenci (dorostenky) mohou závodit i za družstvo mužů v KP ( žen v II. lize). Termíny těchto závodů: muži KP – 5.07. v Chrudimi, 23.08. v Trutnově, 13.09. ve Svitavách. Ženy II.NL, skupina C: 4.07. v Litomyšli, 19.07. v Ústí n.O., 12.08. v Jičíně.

M ČR jednotlivců dorost. kategorií + juniorských se uskuteční 5. a 6.09. v Ostravě. Ve vícebojích 24.-26.07. v Praze. Další termíny závodů najdete na webových stránkách Atletiky Chrudim.

To je zatím tak vše. Hlavně si poznamenejte termíny soutěží družstev, odjezdy a neplánujte si v tyto dny další aktivity – jedná se o výsledek celého kolektivu a kolikrát již rozhodoval pouhý jeden bodík o úspěchu družstva. Všem přeji hodně úspěchů, osobních rekordů, vyhnutí se zraněním a úspěšnou zkrácenou atletickou sezónu 2020.       

Zdraví vás vedoucí družstva  Karel Fiedler, email: karel.fiedler@email.cz, M 603365033

Dotazník dorostencům a dorostenkám Atletiky Chrudim před sezonou 2020 ke stažení zde:
Dotazník dorostencům a dorostenkám Atletiky Chrudim

Dotazník dorostencům a dorostenkám Atletiky Chrudim.

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp