Hodnocení závodů VODAFONE NEJRYCHLEŠÍ CHRUDIMÁK 2020

Závody proběhly ve středu 23.9. 2020 na letním stadionu Chrudim a to v disciplíně v běhu na šedesát metrů.

Byl to již čtvrtý ročník VODAFONE NEJRYCHLEJŠÍ CHRUDIMÁK pro chlapce a dívky do 15ti let. Závodů se zúčastnilo 173 dívek a chlapců v deseti kategoriích. Počet startujících byl především v mladších kategoriích ovlivněn současnou situací okolo Covidu 19, ale počasí vyšlo nádherně a všichni zúčastněný ukázali, že sport a dobrá nálada je nad všechny problémy.

Viděli jsme mnoho krásných výkonů mladých závodníků a závodnic. Nejdříve se běhali rozběhy a pak následně 6 nejlepších i finále, ale u některých kategorií se běžely rovnou finále. Viz výsledky. Ze závodů vzniklo také mnoho krásných fotografií a jedno krátké video, které najdete na našich stránkách. Na závěr závodů proběhlo dekorování vítězů a hlavně pro všechny závodníky losování tomboly od našeho hlavního sponzora f. VODAFONE, kde hodně dětí vyhrálo krásné ceny…….

Všem závodníkům blahopřejeme k dosaženým časům a umístění a fandícím divákům děkujeme a těšíme se již na příští ročník.

Také nesmím opomenout naše partnery, kteří nám pomohly závod uspořádat, děkujeme firmě Vodafone Czech Republic a.s., která pro děti připravila, myslíme mimozávodní napětí, pro mnohé větší než samotný závod, v podobě bohaté tomboly a krásných cen. Děkujeme také dalším partnerům závodů, kteří pomohli zajistit hladký a hodnotný průběh závodů tj. Městu Chrudim, firmám Onivon a.s. , TIS CR s.r.o. a Štěpánek a partneři s.r.o. ….všem velký dík…