Hodnocení závodů Vodafone Nejrychlejší Chrudimák 2017

Závody proběhly ve čtvrtek 21.9.2017 na letním stadionu Chrudim v běhu na šedesát metrů. Závod byl vypsaný pro kategorie 2002 až 2007 a mladší….

K velkému, ale příjemnému překvapení nás pořadatelů, bylo nejvíce závodících v nejmladších kategoriích. Proto jsme se až před samotným závodem rozhodli vytvořit samostatnou kategorii 2009 a mladší a ponechat kategorii 2007+2008. Což způsobilo trošku zmatek před úvodním startem, ale potom se závody rozeběhly. Děti podávaly dobré výkony a rodiče, babičky, dědečkové nadšeně fandili.

Poprvé, na těchto závodech jsme využili elektronickou časomíru a všechny děti mohly vyzkoušet velmi přesné měření svých výkonů. Právě třeba ve finále dívek ročníku 2004 bylo v cíli 5 dívek v rozmezí 0,1 sekundy…..těžko by se dříve určovala vítězka.

Toto odpoledne bylo vidět mnoho nádherných soubojů na dráze, vždyť ve všech kategoriích nastoupilo 159 závodníků a běželo se 18 rozběhů, kde nejpočetnější kategorie byla ročník 2007-2008 chlapci, kde bylo 28 závodníků, ale také ostatní kategorie byly minimálně o 16ti závodnících. Velké překvapení pro nás byla kategorie 2009 a mladší, kde v chlapcích bylo 15 závodníků a u dívek 14 závodnic….máte velký obdiv a uznání.

V příloze pod článkem jsou uvedeny výsledky všech kategorií ve finále a také nakopírované rozběhy všech kategorií. Sláva vítězům čest poraženým, ale myslíme, že k dnešnímu závodu toto motto nepatří a všichni, kdo se zúčastnili dnešních závodů patří mezi vítěze a zasloužili by medaili, to samé jde říci o všech zúčastněných divácích….ještě jednou velký dííík.

Také nesmím opomenout naše partnery, kteří nám pomohly závod uspořádat, děkujeme firmě Vodafone Czech Republic a.s., která pro děti připravila, myslíme mimozávodní napětí, pro mnohé větší než samotný závod, v podobě bohaté tomboly a krásných cen. Kde se Vám podaří vyhrát tablety a to dokonce třikrát??? Děkujeme také dalším partnerům závodů – Městu Chrudim, firmám Onivon a.s., Jaroslav Zrůst, TIS CR s.r.o. za finanční pomoc….všem velký dík…

Slovo na závěr, máme přání, abyste nám i přes drobné nedostatky, za které se případně omlouváme, zachovali přízeň a my už pro Vás připravujeme další pokračování v roce 2018!!! Kde objednáme lepší počasí. Já co je fantastické, tak už máme příslib firmy Vodafone v pokračování podpory závodu…..už se jen můžete těšit na překvapení a usilovně trénovat. Koho by tento závod inspiroval a chtěl začít chodit k nám do oddílu atletiky…stačí navštívit stránky www.atletikachrudim.cz

Ještě jednou velký dík všem
za oddíl Atletika Chrudim
Mgr. Petr Juliš
ředitel závodu

Výsledky rozběhů: Výsledky_rozběhy_Chrudimák_2017
Výsledky finále: Výsledky_finále_nejrychlejší_chrudimák_2017

Nejrychlejší chrudimák 2017 

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp