Hodnocení závodů v běhu na 60m „ Vodafone nejrychlejší Chrudimák“

Dne 29.9.2021 proběhli na letním stadionu Emila Zátopka závody o nejrychlejšího Chrudimáka. Byl to již pátý závod v tomto formátu pořádaných naším atletickým oddílem. Závodů se účastnilo celkově 187 běžců a běžkyň od kategorií 2015 a mladší až po žákovské kategorie do ročníku 2006.

Z důvodu předpokládaného špatného počasí byla účast vynikající, a byli jsme svědky nádherných soubojů na dráze v běhu na 60 metrů. Souboje sváděli jak registrovaný atleti a atletky, tak i příchozí kluci a holky. Proto, také má tento závod jedno své specifikum a to, že se neběží v závodních tretrách. Tímto se maže výhoda registrovaných atletů a atletek. Mnoho soubojů, především v mladších kategoriích vyznělo pro příchozí holky a kluky.

Tak, jako v každém opravdovém závodě, proběhlo vyhlášení prvních třech závodníků a ti byli odměněny medailemi, diplomy a věcnými cenami.

Již tradičně byla v závěru losována tombola s hodnotnými cenami od firmy Vodafone Czech Republic a.s., které se účastnili všichni závodníci bez rozdílu na umístění.

Na závěr patří dík za zdařilou akci závodníkům, jejich doprovodu a organizátorům závodu.

Děkujeme spontorům, jimiž byli Město Chrudim, Vodafone Czech Republic, a.s., Benetton – Grant & Service Pardubice s.r.o., Consult spol. s r.o. a Eko úklidové služby s.r.o.

Za Atletiku Chrudim
Petr Juliš
ředitel závodu

Oficiální výsledky ke stažení zde:

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp