Hodnocení 5. kola KP Pardubického kraje družstva mladších žákyň

V Chrudimi 07.09.2022 proběhlo 5. kolo KPD mladšího žactva kde závodilo 24 dívek z našeho oddílu. V domácím prostředí se děvčatům dařilo a v tomto kole zvítězila se 170 body. Tímto výkonem si zajistila postup do finálového kola, které se uskuteční v neděli 25. 9. 2022 v Litomyšli.

1. místa
  • Klárka Štěpánková – skok daleký (4.84)
  • Klárka Štěpánková – 150m (20.4)
  • Klárka Štěpánková – 60 m (08.1)
2. místa
  • Sofie Vrbková – skok vysoký (1.35)
  • Jana Košinová – kriket (35.66)
3. místo
  • Sabina Procházková – skok daleký (4.41)
Tabulka 5. kola KPD mladších žákyň
# ODDÍL BODY
1. Atletika Chrudim, z.s. 170,00
2. AC Pardubice 153,50
3. Hvězda Pardubice z.s. 94,00
4. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 62,50
5. AC Vysoké Mýto z.s. 17,00
6. AK Slatiňany 6,00
Tabulka po 5. kole KPD mladších žákyň
# ODDÍL HLAVNÍ BODY POMOCNÉ BODY
1. AC Pardubice 34 552,5
2. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 26 337,5
3. Atletika Chrudim, z.s. 25 374,5
4. Hvězda Pardubice z.s. 25 312,0
5. AC Vysoké Mýto z.s. 12 54,0
6. Tělocvičná jednota Sokol Holice 8 34,5
7. AK Slatiňany 5 8,0
Bodování našich atletek
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Štěpánková, Klára 09 Atletika Chrudim, z.s. 33,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 1 4.84 11,00
150 m – Ml. žákyně, Běh 01 1 20.4 11,00
60 m – Ml. žákyně, Finále A 1 08.1 11,00
2 Vrbková, Sofie 09 Atletika Chrudim, z.s. 19,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 2 1.35 9,00
150 m – Ml. žákyně, Běh 06 2 21.4 5,00
60 m – Ml. žákyně, Finále A 6 08.8 5,00
3 Košinová, Jana 10 Atletika Chrudim, z.s. 18,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 2 35.66 9,00
150 m – Ml. žákyně, Běh 06 1 21.3 6,00
60 m – Ml. žákyně, Finále B 2 08.7 3,00
4 Barochová, Mia 09 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 4 31.12 7,00
koule 2kg – Ml. žákyně 6 07.60 5,00
výška – Ml. žákyně 6 1.30 5,00
5 Komárková, Karolína 09 Atletika Chrudim, z.s. 13,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 5 29.53 6,00
koule 2kg – Ml. žákyně 4 08.20 7,00
6 Rulíková, Eliška 09 Atletika Chrudim, z.s. 8,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 5 1.35 6,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 4 12.3 2,50
7 Procházková, Sabina 09 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 3 4.41 8,00
8 Jirásková, Matylda 10 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 9 27.18 2,00
dálka – Ml. žákyně 6 3.89 5,00
9 Štolová, Jana 10 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 10 05.34 1,00
dálka – Ml. žákyně 7 3.87 4,00
10 Dolanová, Klára 09 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 02 4 11.9 4,00
60 m – Ml. žákyně, Finále B 4 08.9 1,00
11 Sotonová, Sabina 09 Atletika Chrudim, z.s. 4,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 7= 1.25 3,50
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 03 1 12.6 1,00
12 Růžičková, Kateřina 09 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 7 07.17 4,00
13 Barešová, Lucie 09 Atletika Chrudim, z.s. 3,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 7= 1.25 3,50
14 Brotanová, Stella 10 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 9 06.23 2,00
15 Pekařová, Eliška 09 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 10 27.02 1,00
16 Rulíková, Viktorie 09 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 10 1.20 1,00
17 Burešová, Eliška 10 Atletika Chrudim, z.s. 0,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žákyně, Běh 05 1 22.3 0,50

Kompletní výsledky na Atletika.cz

Olga Holá

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.