Hodnocení 2. kola KP Pardubického kraje družstva mladších žákyň

V Pardubicích 11.05.2022 na 2. kole KP Pardubického kraje závodilo 17 dívek z našeho oddílu. Děvčata vybojovala 103 bodů. Ve třetím kole 25. 05. v Pardubicích budou opět zápolit. Přejeme více úspěchů.

 

 

 

 
Tabulka 2. kola KP mladších žákyň
# ODDÍL BODY HLAVNÍ BODY
1. AC Pardubice 158,00 7
2. Hvězda Pardubice z.s. 115,00 6
3. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 106,00 5
4. Atletika Chrudim, z.s. 103,00 4
5. Tělocvičná jednota Sokol Holice 15,00 3
6. AC Vysoké Mýto z.s. 7,00 2
7. AK Slatiňany 0,00 0
Tabulka po 2. kole KP mladších žákyň

Poznámka: do tabulky po 2. kole započítány pouze hlavní body z 1. kola (přespolní běh).

# ODDÍL HLAVNÍ BODY POMOCNÉ BODY
1. AC Pardubice 14 158
2. Hvězda Pardubice z.s. 11 115
3. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 11 106
4. Atletika Chrudim, z.s. 8 103
5. Tělocvičná jednota Sokol Holice 6 15
6. AC Vysoké Mýto z.s. 4 7
7. AK Slatiňany 1 0
Nejlépe si vedli
2. místo
Lucie Barešová skok vysoký 1.36
3. místo
Jana Košinová 800m 2:46.02
Eliška Rulíková skok vysoký 1.33
Sára Jirásková skok daleký 4.21
Bodování našich atletek
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Dolanová, Klára 09 Atletika Chrudim, z.s. 14,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žákyně, Běh 02 2 22.45 4,00
výška – Ml. žákyně 6 1.30 5,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 02 3 12.77 5,00
2 Košinová, Jana 10 Atletika Chrudim, z.s. 14,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Ml. žákyně, Finále A 5 09.08 6,00
800 m – Ml. žákyně 3 2:46.02 8,00
3 Rulíková, Eliška 09 Atletika Chrudim, z.s. 14,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 3 1.33 8,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 02 2 12.70 6,00
4 Barešová, Lucie 09 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
150 m – Ml. žákyně, Běh 03 1 22.49 3,00
výška – Ml. žákyně 2 1.36 9,00
5 Barochová, Mia 09 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 7 07.04 4,00
výška – Ml. žákyně 5 1.30 6,00
6 Jirásková, Sára 10 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 3 4.21 8,00
7 Pekařová, Eliška 09 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 4 1.33 7,00
8 Slavíková, Tereza 09 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 4 09.43 7,00
9 Komárková, Karolína 09 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 6 08.18 5,00
10 Ježková, Ema 10 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 400g – Ml. žákyně 7 12.91 4,00
11 Fuchsová, Natálie 09 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 10 06.44 1,00
12 Jirásková, Matylda 10 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 11 3.97 1,00
13 Remešová, Nikola 10 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 400g – Ml. žákyně 10 12.47 1,00

Kompletní výsledky na Atletika.cz

Olga Holá

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin