Hodnocení 2. kola družstva dorostenek a juniorek

Dne 13.06.2021 se v Pardubicích konalo 2. kolo KP Pardubického kraje družstev dorostu a juniorů. 

Dorostenky

Dorostenky – soupiska 19, startovalo 12 dívek.

 
 
 
Tabulka dorostenek ve 2. kole
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. TJ Sokol Hradec Králové Dorostenky 239,00
2. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. Dorostenky 172,00
3. AC Pardubice Dorostenky 131,50
4. Atletika Chrudim, z.s. Dorostenky 123,50
5. SK Dobruška z.s. Dorostenky 65,00
6. TJ Sokol Jaroměř Dorostenky 44,00
7. TJ Svitavy, z. s. Dorostenky 25,00
8. Hvězda Pardubice z.s. Dorostenky 23,00
9. Atletika Holešov, z.s. Dorostenky 0,00
10. TJ Dvůr Králové n/L,z.s. Dorostenky 0,00
Tabulka dorostenek po 2 kolech
# ODDÍL BODY HLAVNÍ BODY
1. TJ Sokol Hradec Králové 497 16
2. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 335 14
3. AC Pardubice 262,5 12
4. Atletika Chrudim, z.s. 221,5 10
5. TJ Sokol Jaroměř 86 6
6. Hvězda Pardubice z.s. 94 5
7. SK Dobruška z.s. 83 5
8. TJ Svitavy, z. s. 45 4
9. Atletika Holešov, z.s. 0 0
10. TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0 0
Nejlepší umístění dorostenek:
1. místa
  • Sára Kulhavá – skok o tyči (3.10)
  • Sára Kulhavá – skok daleký (5.15)
  • Sofia Wydrová – hod oštěpem (40.66)
2. místa
  • Karolína Horníková – skok o tyči (2.60)
3. místa
  • Michaela Slaninová – skok vysoký (1.51)
  • Karolína Klodnerová – skok o tyči (2.50)
  • Kateřina Bílková – hod oštěpem (38.86)
  • Bára Sokolová – hod kladivem (46.68)

Juniorky

Juniorky – soupiska 7, startovalo 5 dívek.

Tabulka juniorek ve 2. kole
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. TJ Sokol Hradec Králové Juniorky 209,00
2. Hvězda Pardubice z.s. Juniorky 190,00
3. Atletika Chrudim, z.s. Juniorky 81,00
4. AC Vysoké Mýto z.s. Juniorky 76,00
5. AC Pardubice Juniorky 32,00
6. SK Nové Město nad Metují Juniorky 31,00
7. TJ Dvůr Králové n/L,z.s. Juniorky 0,00
8. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. Juniorky 0,00
Tabulka juniorek po 2 kolech
# ODDÍL BODY HLAVNÍ BODY
1. TJ Sokol Hradec Králové 449 12
2. Hvězda Pardubice z.s. 319 9
3. AC Vysoké Mýto z.s. 206 8
4. Atletika Chrudim, z.s. 154 7
5. AC Pardubice 100 4
6. SK Nové Město nad Metují 57 1
7. TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0 0
8. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0 0
Nejlepší umístění juniorek:
1. místa
  • Lucie Dvořáková – skok o tyči (3.70)
  • Tereza Mervartová – 400m (62.72)
  • Karolína Netíková – trojskok (10.86)
2. místa
  • Kristýna Netíková – 100m přek. (17.10)
  • Kristýna Netíková – trojskok (10.63)
3. místa
  • Lucie Dvořáková – skok daleký (5.11)
  • Viktorie Karlíková – vrh koulí (9.53)
  • Viktorie Karlíková – hod diskem (27.74)

Kompletní výsledky na Atletika.cz.

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin