Hodnocení 2. kola družstev dorostenek

Nové Město nad Metují 29.08.2020

Druhého kola dorostenek se zúčastnilo pouze 7 děvčat (nezúčastnila se ani jedna dívka vycházející 9. sportovní třídy!!!). Dále chyběly pro zranění velké opory Lucka Dvořáková a Johana Groulíková. Přesto sedm statečných děvčat obsadilo pěkné třetí místo a v celkovém pořadí Pardubického kraje obsadilo za družstvem AC Pardubice druhé místo.

 
 
Pořadí ve 2.kole
  1. Sokol Hradec Králové              273
  2. AC Pardubice                            137
  3. Atletika Chrudim                     101
  4. Sokol Jaroměř                              82
  5. SK Dobruška                               69
  6. SK Nové Město nad Metují        34
  7. Jiskra Litomyšl                             29
  8. TJ Dvůr Králové nad Labem       19
Celkové pořadí
  1. Sokol Hradec Králové                  16           523
  2. AC Pardubice                                14           357,5     (1. v Pce kraji)
  3. Atletika Chrudim                          11            207         (2. v Pce kraji)
  4. Sokol Jaroměř                               11           202
  5. SK Dobruška                                   6             89
  6. Jiskra Litomyšl                                5             51         (3. v Pce kraji)
  7. TJ Dvůr Králové nad Labem          5             45,5
  8. SK Nové Město nad Metují            4             49        
První místa:

Bisová Nikola                                             tyč                         2.65

Sokolová Bára                                            kladivo                 43.84

Netíková Karolína                                       trojskok               10.48

Netíková Karolína                                       dálka                     4.81

Druhá místa:

Netíková Kristýna                                      trojskok                  9.86

Vondráčková Kamila                                  oštěp                    36.18

Třetí místa:

Karlíková Viktorie                                       kladivo                  38.59

Karlíková Viktorie                                       disk                       30.90

 
Body získané družstvem v jednotlivých disciplínách

100m                                    0

200m                                    0

400m                                    0

800m                                    0

1500m                                  0

100m přek.                           0

300m přek.                           5

2000m přek.                         0

4x400m                                0

Dálka                                   11

Výška                                   0

Tyč                                      11

Trojskok                              20

Koule                                     7

Disk                                     16

Oštěp                                    9

Kladivo                                22

 

  Bodování dorostenek 2020  
             
Poř. Příjmení a jméno Roč. 1.kolo 2.kolo celkem  
1. Karlíková Viktorie 03 14 22 36  
2 Netíková Karolína 03 13 22 35  
3. Sokolová Bára 04 16 17 34  
4. Dvořáková Lucie 03 28 N 28  
5. Bisová Nikola 04 10 15 25  
6. Netíková Kristýna 03 7 14 21  
7. Groulíková Johana 04 16 N 16  
8. Vondráčková Kamila 06 N 9 9  
9. Trávníčková Michaela 04 2 N 2  
9. Ďurišová Zuzana 04 0 2 2  
  Vltavská Adéla 04 N N    
  Těšíková Markéta 04 N N    
  Šulcová Natalia 03 N N    
  Štěpánová Kristýna 04 N N    
  Růžičková Zuzana 03 N N    
  Pleskotová Nikola 04 N N    
  Králová Terezie 04 N N    
  Chytilová Alexandra 04 N N    
  Fričová Anna 04 N N    
  Doležalová Nicol 04 N N    
             
  N – neúčast          

Martin Šulc

 

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin