Hodnocení 1. kola KP Pardubického kraje družstev starších žáků

Hodnocení 1. kola družstev starších žáků – Chrudim 05.05.2019

Družstvo starších žáků vstupuje do soutěžního ročníku 2019 s velice početnou soupiskou 35 chlapců. První kolo se konalo na domácím stadionu v Chrudimi, ve kterém jsme s přehledem zvítězili. Z důvodu rekonstrukce vrhačské louky se nekonal hod kladivem. ¨

 

 

Pořadí v 1.kole

1. Atletika Chrudim 242,5
2. Hvězda Pardubice  207
3. ŠAK Pardubice 102
4. Atletika TJ Sokol Žamberk 40
5. AC Pardubice 22
6. AC Vysoké Mýto 21,5
7. TJ Jiskra Litomyšl 19
První místa:

Brokl Michal                                                                     800m                    2:17.52

Pavlata Dominik                                                              výška                    1.72

 

Druhá místa:

Výšek, Holický, Novák, Štěpánek P.                       4x60m                  31,88

Šindler Jakub                                                                   tyč                         2.80

Pavlata Dominik                                                              dálka                     5.64

Štrup Přemysl                                                                  koule                    12,74

Brokl Michal                                                                     disk                       35.10

Holický Vít                                                                         oštěp                    35,99

 

Třetí místa:

Novák Daniel                                                                   1500m                  4:46,16

Bednář Matěj                                                                  100m př.              16.21

Hroch, Šindler, Jirásek, Pohner                                    4x60m                  32,23

Smejkal Filip                                                                     tyč                         2.60

Lorenčík Kryštof                                                             oštěp                    31.81

Body získané družstvem v jednotlivých disciplínách

60m  6,5
300m  3
800m  24
1500m 14
100m přek. 20
Dálka 16
Výška 25
Tyč 39
Oštěp 28
Koule 23
Disk 22
Kladivo Nekonalo se
4x60m 22

Bodování jednotlivců v kole.

Poř. Příjmení a jméno Roč. 1.kolo
1. Brokl Michal 04 27
2. Pavlata Dominik 04 26,5
3. Štrup Přemysl 04 23
4. Novák Daniel 04 17,25
5. Bednář Matěj 04 17
6. Smejkal Filip 04 14
7. Hroch Filip 05 12
  Kubant Matěj  04 12
9. Holický Vít 04 11,25
  Lorenčík Kryštof 04 11,25
11. Jirásek Stanislav  05 11
  Šindler Jakub  04 11
13. Zelený Tomáš 04 10,25
14. Zábranský Jan 05 8,25
15. Štěpánek Jiří  05 7,25
16. Venhart Jáchym 04 7
17. Štěpánek Pavel  04 6,25
18. Výšek Dominik 05 5,25
19. Kašpárek Matouš 05 3
20. Pohner Daniel 04 2

 

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin