Finále KPD přípravek 2021

V neděli 02.10.2021 proběhlo ve Svitavách finále krajského přeboru družstev přípravek. Již tradičně se do něho probojovala obě družstva chrudimských přípravek. Chlapci vybojovali 3. místo a získali bronzové medaile. Družstvu dívek se tolik nedařilo a skončili osmé. 

Děkujeme všem za účast, gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Finále přípravek – dívky
 
Finále přípravek – chlapci
1. TJ Svitavy, z. s. 5371   1. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 3655
2. Atletický klub ISCAREX Česká Třebová 5077   2. TJ Jiskra Litomyšl 3643
3. AK Slovan Moravská Třebová 4980   3. Atletika Chrudim, z.s. 3576
4. Hvězda Pardubice z.s. 4871   4. AC Pardubice 3441
5. TJ Jiskra Litomyšl 4237   5. Hvězda Pardubice z.s. 3296
6. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 4227   6. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3235
7. AC Pardubice
3821
  7. Atletický klub ISCAREX Česká Třebová
2691
8. Atletika Chrudim, z.s.
3644
  8. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
2505

 Bodování chrudimských dívek ve finále:

# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Novotná, Karolína 10 Atletika Chrudim, z.s. 1147,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 03 2 09.96 344,00
600 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 01 16 2:10.45 366,00
kriket – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 4 28.61 219,00
dálka – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 3 3.59 218,00
2 Burešová, Eliška 10 Atletika Chrudim, z.s. 1134,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 03 1 09.89 359,00
600 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 01 5 2:03.63 457,00
kriket – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 13 23.60 161,00
dálka – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 10 3.28 157,00
3 Lindnerová, Tereza 10 Atletika Chrudim, z.s. 744,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 03 4 10.03 330,00
600 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 03 12 2:23.78 216,00
kriket – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 27 14.22 58,00
dálka – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 14 3.19 140,00
4 Menclová, Kateřina 10 Atletika Chrudim, z.s. 619,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 07 3 10.65 216,00
600 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 03 14 2:26.28 192,00
kriket – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 19 20.45 125,00
dálka – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 24 2.87 86,00
5 Blažková, Elena 11 Atletika Chrudim, z.s. 581,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 06 6 10.65 216,00
600 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 03 19 2:30.75 152,00
kriket – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 21 19.90 119,00
dálka – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 23 2.92 94,00
6 Bečková, Adéla 10 Atletika Chrudim, z.s. 556,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 07 4 10.86 182,00
600 m – Atletická přípravka-dívky, Běh 03 18 2:29.80 160,00
kriket – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 15 22.13 144,00
dálka – Atletická přípravka-dívky, Skupina 02 26 2.77 70,00
Bodování chrudimských chlapců ve finále:
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Meduna, Tomáš 10 Atletika Chrudim, z.s. 1031,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 01 3 09.42 174,00
600 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 01 5 1:59.91 510,00
kriket – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 7 31.00 151,00
dálka – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 2 3.94 196,00
2 Linhart, Radim 10 Atletika Chrudim, z.s. 1021,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 01 4 09.48 164,00
600 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 02 1 2:02.74 469,00
kriket – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 1 42.62 246,00
dálka – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 8 3.58 142,00
3 Horák, Jakub 10 Atletika Chrudim, z.s. 776,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 02 1 09.34 188,00
600 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 02 15 2:16.53 293,00
kriket – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 6 31.87 158,00
dálka – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 10 3.55 137,00
4 Klemt, Václav 10 Atletika Chrudim, z.s. 579,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 03 2 09.78 117,00
600 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 03 9 2:29.26 165,00
kriket – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 3 35.65 189,00
dálka – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 14 3.34 108,00
5 Žďárský, Lukáš 10 Atletika Chrudim, z.s. 476,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 06 3 10.34 49,00
600 m – Atletická přípravka-hoši, Běh 03 5 2:22.40 230,00
kriket – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 11 28.97 135,00
dálka – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 23 2.97 62,00
6 Mihulka, Jiří 11 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Atletická přípravka-hoši, Skupina 01 27 2.31 4,00

Kompletní výsledky na Atletika.cz.

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *