DOBOJOVÁNO, aneb skončila nám výzva POJĎTE S NÁMI DO TOHO!

Pohybová gramotnost s Českým atletickým svazem připravila pro své členy měsíční soutěž „Pojďte s námi do toho!”. Do výzvy, která probíhala od 15. 1. do 15. 2. 2021, se mohly zapojit všechny oddíly, které jsou zařazeny do projektů Atletika pro děti a Atletika pro celou rodinu. Po dobu jednoho měsíce mezi sebou oddíly soutěžily a na závěr byly vyhlášeny tři, které v součtu všech zapojených rodin a také trenérů, zvládly ujít nebo naběhat nejvíce kilometrů.

Tři oddíly, které měly v součtu všech svých zapojených rodin nejvyšší počet nachozených nebo naběhaných kilometrů, čeká jako výhra návštěva maskota Atíka na tréninku dětí a pro další zúčastněné jsou připravené další krásné atletické odměny.

A jak soutěž dopadla?

3224 účastníků, 64 oddílů, 1613 dětí, 1611 dospělých osob, celkem 415 328,2 km
(chůze 289 511,7 km, běh 125 816,4 km).

Z našeho oddílu, Atletika Chrudim, se zúčastnilo 86 osob s celkovým počtem 11 051 nachozených a naběhaných kilometrů.

Díky naběhaným a nachozeným kilometrům jsme se umístili na krásném 11. místě z celkového počtu všech zapojených oddílů (64).

Děkujeme všem zúčastněným za přispění do soutěže a věříme, že si užili radost z pohybu a společně strávený čas sportováním.

Celkové vyhodnocení soutěže najdete v přiložené tabulce.

 

Posíláme pozdrav od Atíka a všech trenérů a doufáme, že se budeme moci co nejdřív opět setkávat při společných trénincích.

Monika Štěpánková

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp