3. kolo KPD starších žákyň-hodnocení

I přesto, že byl konec prázdnin, sešlo se 29.8.2021 v Litomyšli 17 závodnic. Přes nesnáze, jako je záměna tyčí, děvčata tvrdě bojovala. Skončila na 3. místě se 140 body, ale stále se drží v celkovém pořadí na prvním místě.

 

 

 

 

Nejlepší umístění:
1. místo

Kateřina Bílková – hod oštěpem (38.85)

2. místa

Michaela Růžičková – hod kladivem (34.00)

Gabriela Menclová – skok o tyči (2:80)

Aneta Francouzová – hod diskem (26.86)

3. místa

Sofie Wydrová – vrh koulí (10:99)

Aneta Francouzová – hod kladivem (31.08)

2021 Celkové pořadí
pomocné body hl.body pořadí
Atletika Chrudim 470,00 34 1
ŠAK ZŠ Pardubice  427,50 34 2
Svitavy
394,00
31
3
AC Pardubice 209,00
26
4
Jiskra Litomyšl
161,00
25
5
Atletika Polička 138,50
21
6
AK Iscarex Česká Třebová
124,00
18
7
Jiskra Ústí nad Orlicí 82,00
14
8
AC Choceň
59,00
11
9
AC Vysoké Mýto
65,00
10
10
Hvězda SKP Pardubice 30,00
6
11
Atletika Lanškroun
13,00
2
12
Body – závodnice 
  JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Wydrová, Sofia 06 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 3kg – Žákyně 3 10.99 8,00
100 m př. – Žákyně, Běh 01 4 16.16 7,00
60 m – Žákyně, Finále A 5 08.45 6,00
2 Francouzová, Aneta 06 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
disk 0,75kg – Žákyně 2 26.86 9,00
kladivo 3kg – Žákyně 3 31.08 8,00
koule 3kg – Žákyně 7 08.95 4,00
3 Štorková, Anna 07 Atletika Chrudim, z.s. 16,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 6 4.68 5,00
tyč – Žákyně 5 2.30 6,00
100 m př. – Žákyně, Běh 02 1 16.88 5,00
4 Růžičková, Michaela 06 Atletika Chrudim, z.s. 15,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
disk 0,75kg – Žákyně 5 23.36 6,00
kladivo 3kg – Žákyně 2 34.00 9,00
5 Mencová, Magdaléna 07 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 8 24.00 3,00
dálka – Žákyně 9 4.55 2,00
tyč – Žákyně 4 2.40 7,00
6 Bílková, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 1 38.85 11,00
7 Menclová, Gabriela 07 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 2 2.80 9,00
8 Klodnerová, Karolína 07 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 3 2.70 8,00
9 Peřinová, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 10 4.54 1,00
výška – Žákyně 5 1.46 6,00
10 Kapitolová, Markéta 06 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
300 m – Žákyně, Běh 02 1 46.04 5,00
11 Letochová, Barbora 07 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 7 1.95 4,00
12 Bílková, Eliška 07 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 9 23.62 2,00
   
Body – závodnice 
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Wydrová, Sofia 06 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
2 Francouzová, Aneta 06 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
3 Štorková, Anna 07 Atletika Chrudim, z.s. 16,00
4 Růžičková, Michaela 06 Atletika Chrudim, z.s. 15,00
5 Mencová, Magdaléna 07 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
6 Bílková, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
7 Menclová, Gabriela 07 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
8 Klodnerová, Karolína 07 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
9 Peřinová, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
10 Kapitolová, Markéta 06 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
11 Letochová, Barbora 07 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
12 Bílková, Eliška 07 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
Body oddíly
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Žákyně 166,50
2. TJ Svitavy, z. s. Žákyně 147,50
3. Atletika Chrudim, z.s. Žákyně 140,00
4. AC Pardubice Žákyně 68,00
5. TJ Jiskra Litomyšl Žákyně 42,00
6. ATLETIKA Polička, spolek Žákyně 40,00
7. Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Žákyně 34,00
8. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. Žákyně 27,00
9. AC Choceň, spolek Žákyně 23,00
10. AC Vysoké Mýto z.s. Žákyně 13,00
11. Hvězda Pardubice z.s. Žákyně 10,00
12. Atletika TJ Lanškroun Žákyně 7,00
13. TJ CHS TURBO Chotěboř Žákyně 0,00
Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
0
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
0
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp
0