3. kolo KPD mladších žákyň – hodnocení

8. 9. 2021 se uskutečnilo v Pardubicích na městském stadionu (HVEPA) 3. kolo KP mladšího žactva za pořadatelství ŠAKu Pardubice.

Počasí atletice přálo, na výkony měl vliv silný protivítr na cílové rovince (síla větru až – 4 m/s), opakem byl vítr do zad při skoku dalekém.

Dívky Atletiky Chrudim opět obhájily prvenství v soutěži s velkým bodovým náskokem před dívkami ŠAKu Pardubice.

Děkujeme všem za účast, gratulujeme k dosaženým výsledkům a osobním rekordům.

4. kolo KP družstev mladšího žactva proběhne ve čtvrtek 16. 9. 2021 v Chrudimi od 15:00 hod..

Tabulka pořadí a bodového zisku ve 3. kole:
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. Atletika Chrudim, z.s. Ml. žákyně 197,50
2. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Ml. žákyně 95,70
3. Hvězda Pardubice z.s. Ml. žákyně 74,00
4. AC Pardubice Ml. žákyně 61,80
5. AC Vysoké Mýto z.s. Ml. žákyně 50,00
6. Tělocvičná jednota Sokol Holice Ml. žákyně 15,00
Tabulka bodového zisku jednotlivých závodnic:
    1. kolo 9. 6. 21 2. kolo 24. 6. 21 3. kolo 8. 9. 21
    Pardubice Vysoké Mýto Pardubice
1 Medunová, Tereza 31,00 29,00 25,50
2 Součková, Světlana 29,00 28,00 13,00
3 Štěpánková, Klára 24,00 28,00 28,00
4 Kapitolová, Veronika 19,00 21,00 15,00
5 Košinová, Marie 17,50 10,00 11,25
6 Štrupová, Eliška 15,00 8,50 7,00
7 Mihulková, Leontýna 14,75 15,50 11,25
8 Hajdu, Natálie 14,75 11,75 10,50
9 Kožíšková, Tereza 14,25 13,75 16,50
10 Vrbková, Sofie 13,75 16,25 12,25
11 Straková, Melánie 10,75 3,50 3,00
12 Linhartová, Pavlína 10,75 10,75 11,25
13 Pešková, Natálie 5,00 4,00 5,00
14 Chourová, Nikola 5,00 2,50 7,00
15 Vašíčková, Magdaléna 4,00 13,25 10,00
16 Procházková, Sabina 4,00 2,75 6,00
17 Pohnerová, Nikol 3,00 1,75 0,00
18 Házová Silvie 1,00 1,75 A
19 Marková Jana 1,00 A A
20 Fifiková Ema Marie A 0,50 1,50
21 Remešová Natálie A A 3,50
22 Slavíková Tereza A A 0
Výkony a bodové zisky u jednotlivých závodnic:
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Štěpánková, Klára 09 Atletika Chrudim, z.s. 28,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 1 4.89 11,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 3 10.44 8,00
60 m – Ml. žákyně, Finále A 2 08.77 9,00
2 Medunová, Tereza 08 Atletika Chrudim, z.s. 25,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 2 4.47 9,00
výška – Ml. žákyně 3= 1.38 7,50
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 01 2 10.08 9,00
3 Kožíšková, Tereza 08 Atletika Chrudim, z.s. 15,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 2 45.99 9,00
300 m – Ml. žákyně, Běh 01 3 47.76 6,00
4 Kapitolová, Veronika 08 Atletika Chrudim, z.s. 15,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 5 42.28 6,00
dálka – Ml. žákyně 6 4.30 5,00
300 m – Ml. žákyně, Běh 02 3 47.93 4,00
5 Součková, Světlana 08 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 1 1.50 11,00
6 Vrbková, Sofie 09 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 6 1.28 5,00
300 m – Ml. žákyně, Běh 01 4 47.83 5,00
7 Mihulková, Leontýna 08 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 3 4.42 8,00
300 m – Ml. žákyně, Běh 02 4 49.04 1,00
8 Linhartová, Pavlína 08 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 2 1.41 9,00
9 Košinová, Marie 08 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
800 m – Ml. žákyně 2 2:39.07 9,00
10 Hajdu, Natálie 08 Atletika Chrudim, z.s. 8,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kriket – Ml. žákyně 10 33.16 1,00
výška – Ml. žákyně 3= 1.38 7,50
11 Vašíčková, Magdaléna 08 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
300 m – Ml. žákyně, Běh 01 5 48.51 3,00
60 m – Ml. žákyně, Finále A 6 09.23 5,00
12 Štrupová, Eliška 08 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 4 09.72 7,00
13 Chourová, Nikola 08 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
800 m – Ml. žákyně 5 2:57.11 6,00
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 02 4 13.01 1,00
14 Procházková, Sabina 09 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Ml. žákyně 7 4.22 4,00
15 Pešková, Natálie 08 Atletika Chrudim, z.s. 3,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Ml. žákyně 7= 1.28 3,50
16 Straková, Melánie 08 Atletika Chrudim, z.s. 3,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 2kg – Ml. žákyně 8 08.32 3,00
17 Remešová, Natali 08 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
60 m př. – Ml. žákyně, Běh 02 3 12.96 2,00

Kompletní výsledky na webu atletika.cz.

Monika Štěpánková

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
0
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
0
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp
0