2. kolo KPD starších žákyň-hodnocení

Dne 20.06.2021 se konalo 2. kolo KP Pardubického kraje družstev starších žákyň. Ve Svitavách startovalo 19 dívek. Ve velmi teplém počasí se jim úpal i úžeh vyhnul a s dobrou náladou opět podala skvělé výkony. Získala 156 bodů a stále se drží na 1. místě.

Nejlepší umístění:
1. místa
  • Sofie Wydrová – 200m přek. (32.34)
  • Karolína Klodnerová – skok o tyči (2.60)
  • Kateřina Bílková – hod oštěpem (39.96)
  • Kateřina Peřinová – skok vysoký (1.54)
  • Michaela Růžičková – hod kladivem (33.11)
2. místa
  • Anna Štorková – skok o tyči (2.50)
3. místa
  • Kateřina Peřinová – skok daleký (5.0)
  • Aneta Francouzová – hod diskem (25.43)
  • Aneta Francouzová – hod kladivem (26.43)
  • Lenka Zemánková – 1500m (6:38.32)
Tabulka po 2. kole KP Pardubického kraje starší žákyně 2021
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. Atletika Chrudim, z.s. Žákyně 330,0
2. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Žákyně 261,0
3. TJ Svitavy, z. s. Žákyně 246,5
4. AC Pardubice Žákyně 141,0
5. TJ Jiskra Litomyšl Žákyně 119,0
6. ATLETIKA Polička, spolek Žákyně 98,5
7. Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Žákyně 90,0
8. AC Vysoké Mýto z.s. Žákyně 51,0
9. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. Žákyně 55,0
10. AC Choceň, spolek Žákyně 36,0
11. Hvězda Pardubice z.s. Žákyně 20,0
12. Atletika TJ Lanškroun Žákyně 6,0
Body získané družstvem v jednotlivých disciplínách
60m 0
300m 0
800m 0
1500m 9
200m přek. 20
4x300m 0
Dálka 17
Výška 18,5
Tyč 42,5
Koule 2
Oštěp 17
Kladivo 19
Disk 11
Bodování našich žákyň ve 2. kole:
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Wydrová, Sofia 06 Atletika Chrudim, z.s. 25,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 4 2.30 7,00
výška – Žákyně 3= 1.50 7,50
200 m př. – Žákyně, Běh 01 1 32.34 11,00
2 Štorková, Anna 07 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 5 4.89 6,00
tyč – Žákyně 2 2.50 9,00
200 m př. – Žákyně, Běh 02 2 33.49 6,00
3 Peřinová, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 19,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 3 5.00 8,00
výška – Žákyně 1 1.54 11,00
4 Francouzová, Aneta 06 Atletika Chrudim, z.s. 16,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
disk 0,75kg – Žákyně 3 25.43 8,00
kladivo 3kg – Žákyně 3 26.35 8,00
5 Růžičková, Michaela 06 Atletika Chrudim, z.s. 16,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
disk 0,75kg – Žákyně 8 21.74 3,00
kladivo 3kg – Žákyně 1 33.11 11,00
koule 3kg – Žákyně 9 08.62 2,00
6 Mencová, Magdaléna 07 Atletika Chrudim, z.s. 14,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 5 24.52 6,00
dálka – Žákyně 8 4.71 3,00
tyč – Žákyně 6 2.10 5,00
7 Klodnerová, Karolína 07 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 1 2.60 11,00
8 Bílková, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 1 39.96 11,00
9 Menclová, Gabriela 07 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 5 2.30 6,00
200 m př. – Žákyně, Běh 03 2 34.58 3,00
10 Zemánková, Lenka 07 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
1500 m – Žákyně 3 5:37.96 8,00
11 Letochová, Barbora 07 Atletika Chrudim, z.s. 3,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 7= 1.95 3,50
12 Mervartová, Michaela 06 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
1500 m – Žákyně 10 6:38.32 1,00
13 Vávrová, Veronika 07 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 10 1.80 1,00
Bodování starších žákyň 2020
Poř. Příjmení a jméno Roč. 1.kolo 2.kolo celkem
1. Wydrová Sofie 06 25 25,5 50.5
2. Peřinová Kateřina 06 17 19 36
3. Štorková Anna 07 15 21 36
4. Růžičková Michaela 06 14 16 30
5. Bílková Kateřina 06 13 11 24
6. Mencová Magdaléna 07 9 14 23
7. Klodnerová Karolína 07 9 11 20
8. Horníková Karolína 06 18 N 18
9. Zemánková Lenka 07 9 8 17
10. Francouzová Aneta 06 N 16 16
11. Medunová Tereza 08 14 N 14
12. Menclová Gabriela 07 4 9 13
13. Letochová Barbora 07 8 3,5 11,5
14. Kapitolová Markéta 06 4 0 4
14. Složilová Adriana 06 4 0 4
15. Mervartová Michaela 06 0 1 1
15. Vávrová Veronika 07 N 1 1
  Bílková Eliška 07 0 0 0
  Brotanová Renata 07 0 0 0
  Hašková Karolína 07 N N 0
  Hodková Barbora 06 0 0 0
  Janoušková Stella 06 N N 0
  Ježková Kristýna 06 N N 0
  Kachlíková Ester 07 N N 0
  Kožíšková Anna 07 N 0 0
  Kratochvílová Anna 07 0 0 0
  Linková Tereza 05 N N 0
  Ondráčková Kateřina 06 N N 0
  Petrlíková Alena 06 N N 0
  Vítková Kateřina 06 N N 0
  Zavoralová Adéla 06 N N 0
  Zavoralová Žaneta 06 N N 0

Olina Holá

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin