2. kolo KP družstev mužů – hodnocení

Protože tabulky mnohdy řeknou více, než dlouhé proslovy, jsou dnes i ty tabulky opravdu výřečné. Po dvou kolech jsme na děleném druhém místě s Poličkou, kterou sice porážíme na pomocné body, ale 3. kolo rozhodne, kdo z koho. 

Mužstvo Trutnova je tento rok obzvláště odhodlané a svými výsledky překvapuje nejen své fanoušky. Šokující je především jejich úspěch v běžeckých disciplínách, ve kterých se sice pokoušíme nalézat nové tváře, ale současné dominanci trutnovských se nemůžeme prozatím zdaleka vyrovnat / jen svými výkony v bězích by nás minulé kolo porazili.

Jak se dařilo chrudimským závodníkům

Mezi 3 nejlépe bodující závodníky se tentokrát zařadil Aleš Kadlec, Tomáš Zdražil a Martin Hodek – čti „stálice mužstva!“ Výborného výsledku dosáhnul i Jirka Ješátko, když z vrhačských disciplín vydoloval 18 bodů. A především výkon celého mančaftu stál toto kolo za to – bodovalo úctyhodných 17 závodníků!! Navíc i toto kolo bylo ve znamení osobních rekordů: Kocourek s Lorenčíkem na 400 m př., Pilař v hodu diskem, Wiesner se Slanařem v hodu kladivem a Pecháček s Lorenčíkem v hodu oštěpem. Všem těmto závodníkům gratuluji a přeju jen další úspěchy.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: v rámci posledního kola proběhl i krajský přebor jednotlivců a my jsme posbírali tolik medailových umístění, že je ani nedokážu spočítat. V neděli po závodech Vám diplomy slavnostně předám.

Pořadí družstev mužů po 2 kolech
oddíl Hlavní body Pomocné body
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 17 509,5
Atletika Chrudim, z.s. 14 361
ATLETIKA Polička, spolek 14 333
TJ Sokol Jaroměř 8 134
SK Dobruška z.s. 7 76,5
TJ Svitavy, z. s. 7 105
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 7 79
AK Slovan Moravská Třebová 6 115
TJ SOKOL Nová Paka 1 5
Analýza bodů po I. a II. kole KPD mužů
I. kolo – TRUTNOV běhy skoky vrhy-hody Celkem
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 154 49,5 39,5 243
Atletika Chrudim, z.s. 37 39 93,5 169,5
ATLETIKA Polička, spolek 40 35 64 139
TJ Sokol Jaroměř 50 40 13 103
AK Slovan Moravská Třebová 90 2 5 97
TJ Svitavy, z. s. 39 26   65
SK Dobruška z.s. 17 1,5 9 27,5
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 2 11   13
         
II. Kolo – SVITAVY běhy skoky vrhy-hody Celkem
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 194 25,5 41 260,5
ATLETIKA Polička, spolek 96 46 52 194
Atletika Chrudim, z.s. 39 46,5 106 191,5
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 6 53 7 66
SK Dobruška z.s. 28 3 18 49
TJ Svitavy, z. s. 14 26   40
TJ Sokol Jaroměř 23 8   31
AK Slovan Moravská Třebová 18     18
TJ SOKOL Nová Paka 5     5
Bodování chrudimských mužů ve II. kole:
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Kadlec, Aleš 98 Atletika Chrudim, z.s. 26,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Muži 4 1.80 7,00
110 m př. – Muži, Běh 01 1 16.24 11,00
400 m – Muži, Běh 01 2 53.90 8,00
2 Zdražil, Tomáš 86 Atletika Chrudim, z.s. 23,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 7,26kg – Muži 6 11.50 5,00
tyč – Muži 2 3.40 9,00
kladivo 7,26kg – Muži 2 39.70 9,00
3 Hodek, Martin 80 Atletika Chrudim, z.s. 20,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 7,26kg – Muži 5 11.64 6,00
tyč – Muži 3 3.20 8,00
kladivo 7,26kg – Muži 5 32.53 6,00
4 Slanař, Jan 93 Atletika Chrudim, z.s. 18,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 7,26kg – Muži 9 27.71 2,00
oštěp 800g – Muži 2 53.58 9,00
koule 7,26kg – Muži 4 11.70 7,00
5 Ješátko, Jiří 74 Atletika Chrudim, z.s. 18,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 7,26kg – Muži 7 11.28 4,00
disk 2kg – Muži 5 32.82 6,00
kladivo 7,26kg – Muži 3 37.79 8,00
6 Wiesner, František 96 Atletika Chrudim, z.s. 13,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 7,26kg – Muži 7 29.74 4,00
koule 7,26kg – Muži 2 12.51 9,00
7 Lorenčík, Kryštof 04 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
400 m př. – Muži, Běh 02 2 62.45 9,00
oštěp 800g – Muži 8 39.77 3,00
8 Fiedler, Pavel 72 Atletika Chrudim, z.s. 9,50
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 7,26kg – Muži 10 10.21 1,00
tyč – Muži 4= 3.00 6,50
disk 2kg – Muži 9 29.40 2,00
9 Pilař, Lukáš 95 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
disk 2kg – Muži 3 36.62 8,00
kladivo 7,26kg – Muži 10 26.48 1,00
10 Pecháček, Lukáš 94 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 800g – Muži 3 48.40 8,00
11 Bubeník, Tomáš 81 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
trojskok – Muži 6 09.23 5,00
110 m př. – Muži, Běh 02 5 22.56 2,00
400 m př. – Muži, Běh 02 5 82.48 1,00
12 Jahnický, Erik 83 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 7,26kg – Muži 4 34.40 7,00
13 Groulík, Rostislav 06 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Muži 5 1.74 6,00
14 Bažout, Dominik 07 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
800 m – Muži 6 2:21.59 5,00
15 Formánek, Jan 85 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Muži 6 2.80 5,00
16 Kocourek, Jakub 03 Atletika Chrudim, z.s. 3,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
400 m př. – Muži, Běh 01 4 71.25 3,00
17 Šula, Marek 85 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
disk 2kg – Muži 10 28.49 1,00

Kompletní výsledky na Atletika.cz

Jan Slanař

Sdílejte stránku s ostatními...
Share on email
Email
0
Share on facebook
Facebook
0
Share on twitter
Twitter
0
Share on linkedin
Linkedin
0
Share on whatsapp
Whatsapp
0