1. kolo KPD starších žákyň-hodnocení

V Ústí nad Orlicí startovalo v 1. kole 20 dívek. Po dlouhé tréninkové pauze a za velmi teplého počasí podala děvčata skvělé výkony a umístila se na 1. místě, získala 174 bodů. Nejvíce bodů (25) získala Sofie Wydrová.

Nejlepší umístění:
1. místa
  • Sofie Wydrová – 100m přek. (16.11)
  • Karolína Horníková – skok o tyči (2.80)
  • Kateřina Bílková – hod oštěpem (38.44)
2. místa
  • K. Bílková, Hodková, Kapitolová, Peřinová – 4x60m (33.01)
  • Karolína Klodnerová – skok o tyči (2.50)
  • Kateřina Peřinová – skok daleký (4.91)
  • Sofie Wydrová – hod oštěpem (38.11)
3. místa
  • Tereza Medunová – 100m přek (16.94)
  • Kateřina Peřinová – skok vysoký (1.46)
  • Barbora Letochová – skok o tyči (2.20)
  • Michaela Růžičková – hod kladivem (29.63)
Bodování našich žákyň:
# JMÉNO ROČNÍK ODDÍL BODY
1 Wydrová, Sofia 06 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 2 38.11 9,00
dálka – Žákyně 6 4.73 5,00
100 m př. – Žákyně, Běh 01 1 16.11 11,00
2 Horníková, Karolína 06 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 1 2.80 11,00
dálka – Žákyně 4 4.75 7,00
3 Peřinová, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 2 4.91 9,00
výška – Žákyně 3 1.46 8,00
4 Štorková, Anna 07 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 5 2.20 6,00
dálka – Žákyně 8 4.40 3,00
100 m př. – Žákyně, Běh 01 4 17.38 6,00
5 Růžičková, Michaela 06 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 3kg – Žákyně 3 29.63 8,00
koule 3kg – Žákyně, Finále 9 08.19 2,00
disk 0,75kg – Žákyně 7 21.04 4,00
6 Medunová, Tereza 08 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
výška – Žákyně 5 1.41 6,00
100 m př. – Žákyně, Běh 03 1 16.94 8,00
7 Bílková, Kateřina 06 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
oštěp 500g – Žákyně 1 38.44 11,00
dálka – Žákyně 9 4.36 2,00
8 Klodnerová, Karolína 07 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 2 2.50 9,00
9 Mencová, Magdaléna 07 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 4 2.20 7,00
oštěp 500g – Žákyně 9 23.27 2,00
10 Zemánková, Lenka 07 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 8 1.80 3,00
1500 m – Žákyně 5 5:38.06 6,00
11 Letochová, Barbora 07 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
tyč – Žákyně 3 2.20 8,00
12 Složilová, Adriena 06 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
kladivo 3kg – Žákyně 7 19.04 4,00
13 Kapitolová, Markéta 06 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
dálka – Žákyně 7 4.64 4,00
14 Menclová, Gabriela 07 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
 
Disciplína Pořadí Výkon Body
koule 3kg – Žákyně, Finále 7 08.65 4,00
Tabulka po 1. kole KP Pardubického kraje starší žákyně 2021
# ODDÍL KATEGORIE BODY
1. Atletika Chrudim, z.s. Žákyně 174,00
2. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Žákyně 130,00
3. TJ Svitavy, z. s. Žákyně 122,00
4. TJ Jiskra Litomyšl Žákyně 66,00
5. AC Pardubice Žákyně 60,00
6. ATLETIKA Polička, spolek Žákyně 52,00
7. Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Žákyně 50,00
8. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. Žákyně 27,00
9. AC Choceň, spolek Žákyně 17,00
10. AC Vysoké Mýto z.s. Žákyně 16,00
11. Hvězda Pardubice z.s. Žákyně 8,00
12. Atletika TJ Lanškroun Žákyně 5,00

Kompletní výsledky na Atletika.cz.

Body získané družstvem v jednotlivých disciplínách
60m 0
300m 0
800m 0
1500m 6
100m přek. 25
4x60m 11
Dálka 30
Výška 14
Tyč 44
Koule 6
Oštěp 22
Kladivo 12
Disk 4

Olina Holá

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin