1. kolo KP družstev starších žáků a žákyň

1. kolo KP družstev staršího žactva se uskutečnilo 8.5.2022 na domácím stadionu v Chrudimi.

Starší žáci

Na prvním kole KP družstev žáků jsme obsadili 2. místo s celkovým počtem 115,5 bodů. Nejlepším závodníkem byl Adam Juliš, který získal pro družstvo 31 bodů. Celkem bodovalo 14 reprezentantů Atletiky Chrudim.

Výsledky 1. kola
# ODDÍL BODY
1. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 181,00
2. Atletika Chrudim, z.s. 115,50
3. TJ Jiskra Litomyšl 100,50
4. AC Pardubice 90,00
5. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 66,00
6. AC Vysoké Mýto z.s. 50,00
7. TJ Svitavy, z. s. 46,00
8. Atletika TJ Lanškroun 44,00
9. Hvězda Pardubice z.s. 31,00
10. 4SPORTS TEAM, z. s. 4,00
Nejlepší umístění:
1. Místo
  • Adam Juliš, skok daleký 576cm – osobní rekord
  • Adam Juliš, 100mpř. 14,29 – osobní rekord
  • Růžička, Louvar, Kábele, Burkoň, 4x60m 31,36
2. Místo
  • Adam Juliš, hod diskem 1kg 44,66m – osobní rekord
3. Místo
  • Jakub Kábele, 3000m 10:44,55 – osobní rekord
Bodování našich žáků:
# JMÉNO ROČNÍK BODY
1 Juliš, Adam 07 31,00
2 Vrančík, Kryštof 08 10,00
3 Kopecký, Samuel 07 8,00
4 Kábele, Jakub 07 8,00
5 Řivnáč, Šimon 08 7,50
6 Ptáček, Petr 07 7,00
7 Pecháček, Petr 08 7,00
8 Černý, Pavel 08 6,00
9 Jonáš, Patrik 07 5,00
10 Louvar, Jakub 08 4,00
11 Marousek, Jakub 07 4,00
12 Burkoň, Radek 08 2,00
13 Bušina, Vojtěch 08 2,00
14 Knajfl, Hugo 08 1,00

Kompletní výsledky na: Atletika.cz

Další kolo nás čeká 05. 06. ve Svitavách.

Disciplíny v tomto kole:

60 m, 150 m, 800 m, 200 m př., 1500 m př., 4×300 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g

Lukáš Pilař

Starší žákyně

Družstvo žákyň obsadilo 2. místo, padla celá řada osobních rekordů, ke kterým všem dívkám gratulujeme.

Výsledky 1. kola
# ODDÍL BODY
1. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 192,00
2. Atletika Chrudim, z.s. 152,00
3. TJ Svitavy, z. s. 101,00
4. AC Pardubice 90,00
5. TJ Jiskra Litomyšl 56,00
6. Hvězda Pardubice z.s. 40,00
7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 39,00
8. AC Vysoké Mýto z.s. 32,00
9. AC Choceň, spolek 22,00
Bodování našich žákyň:
# JMÉNO ROČNÍK BODY
1 Medunová, Tereza 08 24,00
2 Štrupová, Eliška 08 18,00
3 Bílková, Eliška 07 17,50
4 Mencová, Magdaléna 07 14,75
5 Menclová, Gabriela 07 12,00
6 Linhartová, Pavlína 08 10,50
7 Straková, Melánie 08 10,00
8 Klodnerová, Karolína 07 10,75
9 Mihulková, Leontýna 08 10,75
10 Kožíšková, Anna 07 8,75
11 Chourová, Nikola 08 6,00
12 Vávrová, Veronika 07 3,00
13 Hajdu, Natálie 08 3,50
14 Kožíšková, Tereza 08 1,00
15 Příkaská Daniela 08 0,5
16 Vašíčková Magdaléna 08 0,5
17 Procházková Sabina 09 0,5
18 Hašková Karolína Anna 07 0

Kompletní výsledky na: Atletika.cz

2. kolo proběhne 05. 06. ve Svitavách, 3. kolo 19. 06. opět ve Svitavách, 4. kolo 04. 09. v Ústí nad Orlicí.

Disciplíny pro 2. kolo:

60 m, 150 m, 800 m, 1500 m př., 200 m př., 4×300 m, výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo.

Monika Štěpánková

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin