Hodnocení a bodování starších žáků po 2. kole

Druhého kola v Litomyšli se zúčastnilo 18 chlapců a opět dokázali zvítězit.

 

 

 

 

 

Pořadí ve 2.kole

1.       Atletika Chrudim                     237

2.       Hvězda Pardubice                  221

3.       ŠAK Pardubice                       108

4.       Atletika TJ Sokol Žamberk       38          

5.       AC Pardubice                          38

6.       AC Vysoké Mýto                      24

7.       TJ Jiskra Litomyšl                    19

 

První místa:

Štrup Přemysl                                koule 4kg            12.92

Pavlata Dominik                             výška                    1.84

 

Druhá místa:

Klodner, Lorenčík, Hroch, Smejkal                          4x300m                3:00.99

Venhart Jáchym                                                      výška                    1.68

Smejkal Filip                                                           disk 1kg               32.66

Šindler Jakub                                                         tyč                         2.80

Pavlata Dominik                                                     dálka                     5.94

Kubant Matěj                                                         oštěp 600g         38.98

Štrup Přemysl                                                        kladivo 4kg         33.65

 

Třetí místa:

Jirásek Stanislav                                                     200m přek.         34.88

Brokl Michal                                                             koule 4kg            12.26

Smejkal Filip                                                            tyč                         2.50

Lorenčík Kryštof                                                      oštěp 600g         36.86

 

Body získané družstvem v jednotlivých disciplínách

60m                10

150m                 0              

800m              10

3000m              6

200m přek.    15

Dálka              12

Výška              25

Tyč                   35

Oštěp               24

Koule                32

Disk                   24

Kladivo             28

4x300m            16

 

Bodování
Poř. Příjmení a jméno Roč. 1.kolo 2.kolo celkem
1. Pavlata Dominik  04 26,5 27 53,5
2. Štrup Přemysl 04 23 27 50
3. Brokl Michal  04 27 19 46
4. Smejkal Filip 04 14 19,25 33,25
5. Kubant Matěj  04 12 18,5 30,5
6. Šindler Jakub  04 11 17 28
7. Lorenčík Kryštof 04 11,25 16,25 27,5
8. Jirásek Stanislav  05 11 14,25 25,25
9. Hroch Filip 05 12 6,75 18,75
10. Novák Daniel  04 17,25 N 17,25
11. Bednář Matěj  04 17 N 17
12. Zábranský Jan  05 8,25 8,25 16,5
13. Venhart Jáchym 04 7 9 16
14. Škvrně Antonín 05 N 14 14
15. Vanžura David 04 N 13,75 13,75
16. Štěpánek Pavel  04 6,25 7 13,25
17. Štěpánek Jiří  05 7,25 4,75 12
  Kašpárek Matouš 05 3 9 12
19. Holický Vít 04 11,25 N 11,25
20. Zelený Tomáš 04 10,25 N 10,25
21. Výšek Dominik 05 5,25 1 6,25
22. Klodner Matěj Pavel 05 N 5,25 5,25
23. Pohner Daniel 04 2 N 2
  Zíta Ondřej 04 N N  
  Těšík Matyáš 04 N N  
  Tesárek Kamil  05 N N  
  Pollák Jan 05 N N  
  Podzemský Jan 05 N N  
  Oplíštil Jindřich 04 N N  
  Kosina Matěj 05 N N  
  Holý Michal 05 N N  
  Čapek Matyas 05 N N  
  Burkoň Vítězslav 05 N N  
  Breiter Jan 05 N N  
  Bažout Adam 04 N N  

Bodování_starších_žáků_2019a

Hodnocení_2.kola_starších_žáků

Sdílejte stránku s ostatními...
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin