Dominik Pavlata 2. na M ČR žactva

O víkendu 2.-3.3. 2019 se v Ostravě uskutečnilo halové M ČR jednotlivců žactva v atletice. Mezi nejlepší z celé ČR se na základě výkonnosti nominovalo 8 mladých sportovců z Atletiky Chrudim. Nejvíce se dařilo Dominiku Pavlatovi, který získal stříbrnou medaili ve skoku vysokém výkonem 1.85m. Dominik měl trochu smůlu, na poslední skočené výšce měl o jeden pokus více než vítěz. Na další postupné výšce 1.88m měl jasně lepší pokusy, přičemž při 3. pokusu o laťku jen lehce zavadil. Dvě 7. místa získali Daniel Novák v běhu na 1.500m časem 4:34.51 a Sára Kulhavá ve skoku o tyči výkonem 2.70m. Osmá se umístila Nikola Bisová ve skoku o tyči výkonem 2.70m. Třinácté místo získal Filip Smejkal rovněž ve skoku o tyči 2.75m. Patnáctý skončil Přemysl Štrup ve vrhu koulí 11.92m. Šestnáctá Kateřina Krásná v tyči 2.20m. Vůbec se nedařilo Johaně Groulíkové v běhu na 1.500m, která pro křeče v lýtku závod nedokončila.

Děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu a blahopřejeme k dosaženým výkonům.